• https://www.facebook.com/n.boiarskyi

Назарій Боярський

Член правління

Назарій Боярський в громадському секторі з 2006 року. Правозахисник, тренер неформальної освіти, що працює як в Україні, так і закордоном.

Завершив Вільнюський університет (Литва) (диплом із відзнакою магістра права за спеціальністю «Міжнародне та європейське право»), підвищував кваліфікацію в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України (курс «Законодавча діяльність»).

Основна діяльність у громадському секторі:

1. ВМГО «Дебатна Академія», президент Київського відділення, Віце-президент, Президент (2008-2016)

Об’єднання прихильників освітньої технології «дебати». У 2007 році за підсумками «Всеукраїнського молодіжного рейтингу року» ВМГО «Дебатна Академія» була визнана кращою новоствореною молодіжною організацією в Україні, а в 2009 році стала кращою всеукраїнською молодіжною громадською організацією року.

2. Громадська організація «Центр Громадянських Свобод» (2011-2015), координатор освітніх програм

Правозахисна організація, що координує такі проекти як Київська школа прав людини та демократії, Ініціатива громадського спостереження ОЗОН, Правозахисний порядок денний,
Євромайдан SOS, Кампанія LetMyPeopleGo.

3. Міжнародні моніторингові місії дотримання прав людини до Казахстану (2012, 2018) та Азербайджану (2014), голова місій

Під час місії до Казахстану здійснювався моніторинг судових процесів пов’язаних із подіями в Жанаозені, свободою ЗМІ тощо. Під час місії в Азербайджан здійснювався моніторинг права на об’єднання та становища громадянського суспільства.

4. Коаліція з протидії дискримінації в Україні, співголова (2012-2016), експерт (з 2016)

Найбільше об’єднання громадських організацій та незалежних експертів, що працюють з метою захисту прав меншин та розвитку культурного різноманіття.

5. Міжнародний ЛГБТ-форуму «КиївПрайд», член Організаційного комітету (2014-2016)

Офіційний організатор прайд-тижню в Києві, включаючи Марш рівності. У 2015 році був співголовою Організаційного комітету.

6. Інформаційна кампанія «Дискримінація обмежує. Протидій!», координатор (2015-2016)

Всеукраїнська інформаційна кампанія, направлена на молодь, з запобігання та протидії дискримінації.

7. Громадська організація «Вектор прав людини», член Правління (з 2016)

Основні два напрямки діяльності: захист права на справедливий суд та просвітницька робота для широкого кола населення і розвиток вищої освіти у сфері прав людини.

8. Центр дистанційної освіти «HUMANA», заступник керівника з питань розвитку (з 2017)

Спеціалізована платформа дистанційного навчання з прав людини та дій на захист суспільних інтересів. Функціонує російською мовою.

Основні відзнаки та нагороди:

 1. Сертифікат управління освіти Вінницької міської ради про занесення до міської книги пошани «Золотий фонд інтелектуальної та духовної еліти м. Вінниці», Серія ВУО №278/06 від 24 травня 2006 року;
 2. Фіналіст Всеукраїнського щорічного конкурсу на краще професійне досягнення «Юрист року» у номінації «Студент юрист року», 2009;
 3. Номінант (увійшов у трійку кращих) номінації «Молодий тренер-2009» за результатами Молодіжного рейтингу року
 4. Член групи тренерів Молодіжного департаменту Ради Європи (https://trainers-youthapplications.coe.int/).
 5. Експерт Міжнародної Школи Прав Людини і Громадянських Дій (https://www.inthrschool.org/).

Авторські навчально-методичні посібники:

 1. Боярський Н.Ф. Легкий старт для дебатера. Посібник – Вінниця: ФОП Данилюк В.Г., 2009. – 48с.
 2. Боярський Н.Ф. Британський формат парламентських дебатів: для всіх і кожного. Посібник – К.: 2009. – 32с.
 3. Боярський Н.Ф., Наумов С.О. Використання освітньої технології "дебати" при навчанні прав людини: Навчально-методичний посібник. – К.: ТОВ «НВП «Інтерсервіс», 2009. – 132с. 
 4. Використання судових трансляцій під час навчання права: методичні рекомендації / Укладач: Н.Ф. Боярський. – Київ: ГО «Вектор прав людини», 2018 – 44 с.
 5. У залі суду: результати всеукраїнського моніторингу інформаційного наповнення приміщень апеляційних судів України матеріалами, що сприяють відкритості правосуддя та налагодженню взаємодії з медіа та громадою, 2019 рік / Назарій Боярський — Київ, 2019 рік — 76 с.
 6. Суди та ЗМІ: досвід співпраці. Результати всеукраїнського онлайн-опитування журналістів і журналісток щодо співпраці з судами / Назарій Боярський — Київ, 2019 рік — 48 с.
 7. Прес-служби судів: погляд зсередини. Результати всеукраїнського опитування співробітників та співробітниць комунікаційних команд судів України / Автор: Назарій Боярський, редакція: Валерія Рибак — Київ, 2019 рік — 40 с.
 8. Навчаємо через практику: досвід використання судових трансляцій у викладанні права / Упорядник: Назарій Боярський — Харків, 2019: ФОП Панов А.М., 2019. – 130с.
 9. Нормативно-правова база, яка забезпечує гласність та відкритість судів в Україні / Укладач: Назарій Боярський —  Київ, 2019 рік — 94 с.

Інші члени команди