Підтримати нас

Дякуємо, що зацікавились можливістю підтримати нашу діяльність!

ГО «Вектор прав людини» — правозахисна організація. Наші основні два напрямки діяльності:

1) «Суд людською мовою» — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу. Ініціатива об’єднує громадських активістів/ок, IT-спеціалістів/ок і професійних юристів/ок.

2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/ок юридичних і журналістських спеціальностей.

Більшість нашої діяльності реалізується в межах конкретних проектів, що підтримуються донорами. Проте, не усі наші ідеї можна реалізувати в межах донорської допомоги – вони потребують оперативного проведення, не підпадають під пріоритети донорської політики тощо. З іншого боку, навіть в межах підтриманих проектів часто неможливо передбачити необхідні для функціонування організації витрати, наприклад оренду офісу. Тому ми звертаємось за допомогою до вас!

Ви маєте можливість підтримати нас:

  • Зробивши благодійний внесок на нашу статутну діяльність. В призначенні платежу просто вкажіть «благодійний внесок».
  • Зробивши внесок на організацію конкретного заходу. В призначенні платежу вкажіть «внесок» та назву заходу (інформація може бути уточнена відповідно до заходу).

Про всі залучені кошти ми будемо звітувати, як це традиційно робимо.

Дякуємо за вашу підтримку! Вона робить нас більш незалежними та гнучкими у реалізації суспільно важливих ініціатив!