Судовий коментар Віктора Пальнюка по справі за позовом С. Бунієвської, засідання від 29 03 2018

Відео трансляції судового засідання від 29.03.2018: https://www.youtube.com/watch?v=qVci4...

Більше інформації на нашій сторінці: https://www.facebook.com/trialinsimpl...

Текст відеокоментаря:

Доброго дня! З Вами судовий коментатор, адвокат – Віктор Пальнюк.

З позовом звернулася Бунієвська до редакції газети “Вісник Врадіївщини” про захист честі, гідності та спростування інформації.

На одному з попередніх засідань залучено третю сторону - організацію «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій» оскільки рішення по справі може вплинути на їх права та витребувано з редакції ряд доказів.

Хочу сказати, що з майже семи хвилин відео засідання півтори хвилини відсутній звук. Тому неможливо встановити чи суд з’ясовував хто із сторін з’явився на засідання чи повідомлені вони належним чином.

Саме Позивач на засідання не з’явилася, однак подала до суду заяву про відкладення розгляду справи через поважні причини. Представник Відповідача не заперечила, однак зазначила, якщо причини дійсно поважні.

Суд: (3.01-3.13)

- “Враховуючи, що вона повідомила суд про те, що вона не може прийти на засідання, тому вважаю що дане клопотання може бути задоволено.” Позивач та і інші сторони зобов’язані повідомляти суд про причини неявки, оскільки суд може відмовити у розгляді справи та повернути документи Позивачу.

Суд: (5.11-5.30) “Суд задовольняє клопотання Позивача про перенесення судового засідання, покладає обов’язок на…. надати підтверджуючі документи на поважність причин на які вона посилається щодо її відсутності”.

Тобто суд підтримав Позивача та поклав обов’язок надати докази., оскільки кожна сторона має підтвердити суду свою позицію.

Через стрімкий розвиток масмедіа дана категорія справ є актуальною, тому будемо слідкувати за розвитком цієї справи. До зустрічі.


Переглянути ще відео