Судовий коментар В. Пальнюка по справі С. Бунієвської (№ 474/990/17), засідання від 04.04.2018

Відео трансляції судового засідання 04.04.2018 https://www.youtube.com/watch?v=h6LGC...

Більше інформації на нашій сторінці: https://www.facebook.com/trialinsimpl...

Текст відеокоментаря:

Доброго дня! З Вами судовий коментатор, адвокат – Віктор Пальнюк.

Продовжую коментувати справу депутатки Врадіївської районної ради Бунієвської, яка звернулася з позовом проти “Вісник Врадіївщини”.

21 жовтня 2017 року Газета випустила статтю, яка стосується діяльності депутатки, вказано, що вона на зловживає службовим становищем, оскільки вирішує особисті питання, влаштувала сина “завклубом” в одному із сіл району, і також що неналежно виконує свої робочі обов’язки як вчителя початкових класів, пропускає навчання.

В залі суду: -“ні.. ні.. я з вами не погоджуюся, … ви собі нотуйте і тоді дасте оцінку, а зараз питання задавайте, будь ласка ”.

-“є запитання, ви дали відповідь.. будь ласка дальше”

Під час допиту свідків Позивачка коментувала їх покази, тому суддя робив зауваження. Вона може дати оцінку свідченням під час дебатів або під час додаткових пояснень.

Також судом розглянуто ряд заяв: про допит свідка та про долучення письмових доказів.

В залі суду: -“ значить я наголошую, не знаю ви зрозуміли, старий ЦПК цідокументи, які суд на якому зазначені дати, характеристика - вона 18 року, ці і інші документи, які датовані 18 роком ви не могли про них знать, а тому вони долучаються до справи. Зрозуміло, да?”

З 15 грудня почала діяти нова редакція кодексу, який регулює судовий процес. В старій редакції передбачалося, що сторони подають докази на попередньому судовому засіданні.У новій редакції докази подаються позивачем із позовною заявою. Тому докази долучаються лише ті, про які не було відомо раніше.

У даному випадку суд взяв докази, які отримані у 18 році, а також ті, які спростовують покази свідка.

Цікавою є практика Європейського суду з прав людини стосовно спростування інформації, які стосуються державних службовців, про неї розкажу у наступному коментарі.

Слідкуйте за справою, до зустрічі!


Переглянути ще відео