Юлія Кабенок

Адвокатка, викладачка кафедри галузевих правових наук КУП НАН України

До питання реформування судової системи наразі прикута увага не тільки професійних юристів, але й багатьох свідомих громадян України. На цьому етапі вбачається важливим показати особам без юридичної освіти реальну дію принципів гласності та відкритості судового процесу, а також, що є не менш важливим, - доступність правосуддя для кожної особи. Вважаю, що підвищення рівня правової культури та освіченості населення –  є важливим етапом у побудові громадянського суспільства.

Про себе:

  • У 2011р. – з відзнакою закінчила Київський університет права Національної академії наук України за спеціалізацією «Правове забезпечення підприємницької діяльності».
  • З 2014р. – викладач кафедри галузевих правових наук КУП НАН України.
  • З 2015р. – здобувач Інституту економіко-правових досліджень НАН України, виконує дисертаційне дослідження зі спеціальності 12.00.04 – господарське право, господарсько-процесуальне право на тему «Правове регулювання арбітражного управління в процедурі банкрутства в Україні».
  • У 2018р. – успішно склала кваліфікаційний іспит на право заняття адвокатською діяльністю.
  • Коло наукових інтересів – господарське право, господарське процесуальне право, корпоративне право, право неспроможності (банкрутство).

Переглянути всі відео коментатора