Відео-коментар судового засідання від 11.10.2016 у справі відносно генерал-майора ЗСУ В. Назарова

«Суд людською мовою» пропонує Вашій увазі відео-коментар від адвоката Валерії Коломієць судового засідання від 11.10.2016 у справі №185/12161/15 відносно генерал-майора Збройних сил України Віктора Назарова:

Повний запис засідання від 11.10.2016 можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=mYxCS...

В умовах гібридної війни на Сході України надзвичайно важливим є захист і відновлення прав потерпілих в судовому порядку. Судові справи, які відбуваються сьогодні є віддзеркаленням того, як судова система буде справлятися з величезною кількістю таких справ у майбутньому.

Розгляд цієї судової справи відбувається відкрито з дотриманням принципів гласності. Судом забезпечена трансляція судових засідань на youtube каналі «Судова влада України»: https://www.youtube.com/channel/UCFDR... Саме завдяки цьому за дотриманням процесу можна постійно стежити з будь-якого куточка України та й світу.

Судові засідання відбуваються у Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області (вул. Дніпровська, 135, м. Павлоград, Дніпропетровська область): http://pvm.dp.court.gov.ua/sud0429/no.... Обвинувачений: Назаров Віктор Миколайович, потерпілі: Ліфінцева Ірина Костянтинівна, потерпілий: Ліфінцева Лариса Борисівна, Бараненко Наталя Василівна, Каменєва Світлана Володимирівна, Шостак Тетяна Василівна, Шостак Рита Семенівна, Горда Анатолій Михайлович, Горда Ольга Володимирівна, Санжаровець Євгеній Данилович Справу. Розглядає справу суддя Самоткан Наталія Григорівна. Назаров Віктор обвинувачується у вчиненні злочинів, що передбачені ч.3 ст.425 Кримінального Кодексу України, а саме недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо це заподіяло істотну шкоду; діяння, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану. Судове провадження стосується подій 14 червня 2014 року, коли із Дніпропетровська до Луганська вилетів військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого перебували 40 військовослужбовців 25-ї повітряно-десантної бригади, 9 членів екіпажу 25-ї окремої бригади військово-транспортної авіації. Під час заходу на посадку на висоті 400 м літак був обстріляний невстановленими особами з ПЗРК та крупнокаліберного кулемету. У результаті обстрілу літак загорівся та впав. Загинули усі 49 військовослужбовців, які знаходилися на його борту, військове майно та техніка були знищені. Пізніше у ГПУ повідомили, що під час досудового розслідування було встановлено, що генерал-майор В.М.Назаров у період з 11 по 14 червня 2014 року, знаючи про загрозу скоєння терористичного акту, не забезпечив заходів щодо організації безпеки повітряної передислокації особового складу залученої до АТО зведеної повітрянодесантної роти, що призвело до загибелі 49 військовослужбовців Збройних Сил України, повного знищення літака Іл-76МД та іншого військового майна, яке знаходилося на його борту.


Переглянути ще відео