Тренінг-моделювання «Перспективи розвитку прес-служб судів в Україні», 26 листопада 2018 р.

 

Запрошуємо взяти участь у одноденному тренінгу-моделюванні «Перспективи розвитку прес-служб судів в Україні», що відбудеться в Києві 26 листопада 2018 року.

Україна проходить етап реформування судової системи. Для налагодження ефективного діалогу суду та громади створюються належні умови роботи комунікаційної команди судів. В цьому процесі важливим є почути думку її безпосередніх учасників. Під час заходу ми пропонуємо разом у інтерактивній формі змоделювати структуру ідеальної прес-служби, поділитись досвідом роботи. За результатами будуть підготовлені рекомендації до існуючого нормативного регулювання роботи прес-служб судів апеляційної інстанції.

Також для учасників буде проведено майстер-клас «Алгоритм дій під час висвітлення резонансної справи» з великою увагою до формування практичних навичок.

Модератори та ведучі:

Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», координаторка проекту «Суд людською мовою»;

Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини», член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи;

Ольга Какауліна, представниця прес-служби органів суддівського самоврядування.

До участі запрошуються голови апеляційних судів, судді-спікери та керівники апаратів судів апеляційної ланки. Для підтвердження участі зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: http://bit.ly/2Pe15H5 до 16 листопада 2018 року.

Навчання пройде протягом одного дня у м. Києві. Під час заходу забезпечуватиметься харчування та роздаткові матеріали для учасників та учасниць. За потреби, може бути забезпечена 1 доба проживання та компенсовано проїзд (за наявності оригіналів квитків на потяг/автобус та копії паспорту).  Квитки категорії люкс або І клас Інтерсіті та Інтерсіті+ не відшкодовуються.

Кількість місць обмежена. 
Ознайомитися із програмою заходу можна за посиланням http://bit.ly/2RAPYoj

У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до директорки ГО «Вектор прав людини» Валерії Рибак за телефоном: 093 684 59 79, 050 41 12 047 або мейлом trialinsimplewords@gmail.com

Захід проводитиметься ГО «Вектор прав людини» для реалізації проекту «Відкритість судів для громадськості та медіа», в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу.