Надія Малачли

Адвокатка

Мабуть, не відкрию нічого нового, коли скажу, що у пересічної людини суд викликає неоднозначне, частіше скептичне ставлення, а інколи навіть створюється хибне уявлення про те, що відбувається в залах судових засідань.

Таке явище не є дивним з огляду на те, що людина, яка не володіє юридичними знаннями, навряд чи зрозуміє істинний сенс цих речей.

Але попри це не можна не відмітити, що останнім часом суспільство стає більш активним та бажає бути інформованим про те, що відбувається в судовій владі.

Тому, на мою думку, роз’яснення зрозумілою мовою про розгляд соціально значущих судових справ, є дієвим кроком на шляху створення якісної комунікації між судом та громадськістю, що сприятиме відновленню довіри громадян до суду та в цілому підвищенню рівня транспарентності судової влади.

Ось чому я вирішила приєднатись до спільноти судових коментаторів.

 

Про себе:

  • 2002 р.  - отримання вищої юридичної освіти у Молдавському державному університеті (Республіка Молдова), спеціалізація «Право»
  • 2011 р. - визнання диплома еквівалентним рівню повної вищої освіти України за кваліфікацією спеціаліст, спеціальність «Правознавство»
  • 2012 р. – отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
  • Станом на сьогоднішній день здійснюю адвокатську діяльність індивідуально.

Переглянути всі відео коментатора