Успішно відбувся онлайн-тренінг «Мультимедійні інструменти в проведенні адвокаційної кампанії»

А чи пам’ятаєте ви кампанію у соціальних мережах з минулого життя «Ice Bucket Challenge»?
 
Ця кампанія проводилась для привернення уваги суспільства для підвищення обізнаності про бічний аміотрофічний склероз. Цей та інші приклади роботи у соціальних мережах, їх досягнення і складнощі детально розбирали учасники та учасниці Школи адвокації для громадських лідерів в Україні та Сакартвело з Торніке Мандарія, журналістом Грузинської служби Радіо Свобода, під час тренінгу «Мультимедійні інструменти в проведенні адвокаційної кампанії».
 
Для чого? Соціальні мережі – досі один з найвпливовіших інструментів впливу на людей, це поле інформаційних воєн, але разом з тим океан великих можливостей для формування згуртованості, кампаній допомоги у розв’язанні соціальних проблем, захисту прав людини. В наш час робота з соціальними мережами – обов’язкова умова для протидії російській пропаганді.
 
Торніке Мандарія, на прикладі міжнародних кампаній, активістів Сакартвело, показав як діють кампанії в площині кожного окремого суспільства та як варто розширити аудиторію і привернути увагу до необхідних питань. Продемонстрував роботу з різними форматами контенту: відео, фото, текстами, обговорив з учасниками(-цями) як вони можуть ставати «вірусними», що може допомогти бути успішним конкретному матеріалу і цілій кампанії, надав рекомендації для подальшого використання.
 
Детальніше про тренера заходу:
Торніке Мандарія з 2019 року працює мультимедійним журналістом Грузинської служби Радіо Свобода.
Здебільшого висвітлює питання прав людини, ЗМІ, навколишнього середовища, політики в Грузії та на Південному Кавказі. Спеціалізується на випуску новинних матеріалів, написанні статей, виробництві художніх та документальних відеоматеріалів.
 
Щиро вдячні тренеру, учасникам(-цям) за плідну комунікацію та активну участь у заході ????????
 
Нагадуємо, що цей захід є частиною серії тренінгів Школи адвокації для громадських лідерів в Україні та Сакартвело та відбувся 14 листопада.
 
Зараз Школа адвокації продовжує роботу та переходить до підсумкових заходів, про які поговоримо в наступних публікаціях.
 
Про попередні заходи Школи у нас на сайті:
hrvector.org/podiyi/23-10-13-school
hrvector.org/podiyi/23-10-19-17.10.23-school
hrvector.org/podiyi/23-11-02-02.11.2023
 
Онлайн-школа проводиться ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Сакартвело) в межах проєкту «Роль правозахисників(-ць) у євроінтеграції України та Сакартвело» за підтримки Human Rights House Foundation та фінансується Європейським Союзом.

Коментарі ()