Успішно відбувся онлайн-тренінг «Роль громадянського суспільства в євроінтеграційних процесах»

17 жовтня відбувся третій тренінг теоретичної частини онлайнового навчання Школи адвокації для громадських лідерів в Україні та Сакартвело. Учасники та учасниці двох країн змогли об’єднатися заради однієї мети — просуванні важливості євроінтеграційних процесів з використанням інноваційних методів адвокації. Під час заходу обговорили «Роль громадянського суспільства в євроінтеграційних процесах» з Кеті Бахтадзе, досвідченою юристкою та захисницею прав жінок з великим досвідом роботи в сфері громадських організацій.
 
Пані Кеті поділилася досвідом Сакартвело у сфері євроінтеграції, а також обговорила проблеми, з якими стикнулася. Окремими питаннями заходу були неурядові організації та їх види, сфери впливу та деталі діяльності. Також темою для обговорення став Європейський Союз та його відмінності від Східного партнерства. Деталізовано розглянули CSO Meter, за допомогою якого здійснюється моніторинг та підтримка покращення середовища, в якому працюють організації громадянського суспільства в країнах Східного партнерства.
 
Під час практичної частини тренінгу учасникам та учасницям вдалося попрацювати в групах та створити власну громадську організацію, розробивши стратегію розвитку за векторами, які були запропоновані тренеркою.
 
Більше про тренерку заходу:
 
  Кеті Бахтадзе, досвідчена юристка, захисниця прав жінок з великим досвідом роботи в сфері громадських організацій.
Спеціалістка в сфері цивільного права, законодавстві про громадянські права, міжнародного права, аналізі політик, питань прав людей з інвалідністю, ґендерної рівності. Юристка в організації «Танадгома» та Women's Initiatives Supporting Group (WISG).
 
Щиро вдячні тренерці, учасникам та учасницям за плідну роботу ????????
 
Наступний тренінг Школи відбудеться 24 жовтня та отримав назву «Адвокація та способи роботи з наративами».
 
Онлайн-школа проводиться ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Сакартвело) в межах проєкту «Роль правозахисників(-ць) у євроінтеграції України та Сакартвело» за підтримки Human Rights House Foundation та фінансується Європейським Союзом.

Коментарі ()