Школа адвокації для громадських лідерів в Україні

Жвавий діалог та цінні рекомендації – вірна ознака тренінгу Школи адвокації для громадських лідерів в Україні. Поки готуємося до заключного тренінгу Школи, який відбудеться 7 листопада, розповімо про ті, які вже відбулися.
 
Перший тренінг практичної частини Школи адвокації для громадських лідерів в Україні та Сакартвело відбувся24 жовтня. Зтренеркою Мариною Говорухіною, експерткою в сфері стратегічних комунікацій з понад 10-річним досвідом, учасники та учасниціпрацювали над адвокацією та способами роботи з наративами. Захід був насичений інтерактивами та активним спілкуванням тренерки з учасниками та учасницями.
 
Детальніше зупинилися на:
✔ визначенні цільової аудиторії кампанії;
✔ способах роботи з цільовою аудиторією;
✔ визначенні потреб аудиторії спираючись на звички та особисті переваги групи.
 
Також, тренерка звернула увагу на помилки, які можна допустити в комунікації та як з нами працювати. Поговорили про те, яким чином краще сформулювати ставлення певної цільової аудиторії до питання, якому організації це ставлення необхідне.
 
«Комунікаційна стратегія – це компас, який допомагає вашій організації обрати правильний напрям та підпорядкувати згідно з ним свою діяльність», підсумувала Пані Марина.
 
31 жовтня темою заходу стала «Адвокація в соціальних мережах». Працювали плідно, активно та досить ефективно. Пані Марина продовжила тему адвокації та поділилася власними напрацюваннями.
 
Учасники та учасниці отримали рекомендації від тренерки щодо розвитку соціальних мереж власних організацій, створенню інформаційних кампаній та багато іншого.
 
«Якщо ви бажаєте бути почутими, говоріть мовою вашої цільової аудиторії», тренерка Марина Говорухіна.
 
Також, під час заходу детально розібрали приклади кампаній як громадських організацій, так і рекламні кампаніїї відомих брендів, запропоновані тренеркою. Звернули увагу на аспекти, які можуть бути корисними у реалізації власних кампаній, також обговорили помилки, яких можна допуститися.
 
Детальніше про тренерку:
 
Марина Говорухіна, експертка в сфері стратегічних комунікацій з понад 10-річним досвідом.
Серед клієнтів пані Марини – міжнародні, державні організації, представники бізнесу та громадські організації, зокрема SKL International, Лабораторія законодавчих ініціатив, юридична компанія LCF, юридична компанія «Юскутум», Українська академія лідерства. Допомогла в розробці комунікаційної стратегії більше 50-ти громадським організаціям, представникам бізнесу та міжнародним організаціям.
 
Ми щиро вдячні пані Марині за цінні знання та учасникам(-цям) за активну участь???????? 
 
Онлайн-школа проводиться ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Сакартвело) в межах проєкту «Роль правозахисників)-ць) у євроінтеграції України та Сакартвело» за підтримки Human Rights House Foundation та фінансується Європейським Союзом.

Коментарі ()