Cкачати звіт у форматі PDF

Громадянська освіта у зонах регіональних конфліктів

Публікація підготовлена громадською організацією «Вектор прав людини» (Україна) в рамках проекту «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung ) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Ця публікація — результат діяльності робочої групи EENCE «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» в 2020 році. У посібнику представлено розуміння конфліктів в сучасному світі, а також наведено огляд регіональних конфліктів в країнах Східного партнерства і Росії; проаналізовано стан формальної та неформальної освіти на територіях конфліктів; надано інформацію про особливості планування і реалізації програм громадянської освіти на територіях конфліктів і для людей з таких територій, наведені приклади кращих освітніх практик.
До підготовки посібника були залучені експерти з різних країн Східного партнерства, загальна редакція посібника — Назарія Боярського. Посібник було видано онлайн російською та англійською мовами. Завдяки унікальному змістом і міжнародному авторському колективу, посібник було рекомендовано вченою радою Інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету для використання в навчальному процесі студентами спеціальностей, пов'язаних з вивченням міжнародних відносин (протокол №2 від 11.11.2020 р).
 

Коментарі ()