Cкачати звіт у форматі PDF

КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ «Суд людською мовою» 2021 рік: матеріали, що взяли участь

Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою» 2021 рік: матеріали, що взяли участь / Валерія Рибак — К.: ГО «Вектор прав людини», 2022 рік — 26 с.
Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою» засновано ГО «Вектор прав людини» у 2019 році.
Ця публікація об’єднує роботи журналістів та журналісток, блогерів і блогерок, що взяли участь у конкурсі журналістських робіт «Суд людською мовою» у 2021 році та містить інформацію про проведення конкурсу, журі, переможні роботи. Матеріали викладено відповідно до висвітленої тематики з посиланнями на ресурс, на якому їх було опубліковано. Матеріали допоможуть кожному й кожній дізнатися більше про сучасний стан судової влади, дотичних питань, а також зануритись у світ судової журналістики, що розвивається в Україні. 
 
*Публікація була підготовлена завчасно, до повномасштабного вторгнення Росії на територію України 24 лютого 2022. З огляду на обставини, зазначена в публікації церемонія нагородження, що мала відбутися 25 лютого 2022 року, була скасована з міркувань безпеки. Проте ми привітали усіх переможців у День журналіста_ки, 06.06.2022. Деталі за посиланням: https://bit.ly/3bdtSHF

Коментарі ()