Cкачати звіт у форматі PDF

Як налагодити діалог суду та громади?

Цей посібник стане у нагоді працівникам прес-служб судів, відділів зв’язків із громадськістю та ЗМІ, а також усім зацікавленим у налагодженні ефективної комунікації із судами. Читачі зможуть знайти відповіді на запитання: як розпочати та налагодити поточну комунікаційну роботу суду, підготувати стратегію, комунікаційний план, медіа-карту; як працювати із соціальними мережами та лідерами думок; як організувати та провести медіа-заходи, як визначитись із формою заходу, часом та аудиторією, і багато іншого. Практичні рекомендації допоможуть підготувати працівників судів, задіяних у сфері зв’язків з громадськістю та соціальних комунікацій, до практичної діяльності в середовищі судової системи України.
Матеріали підготовлені за результатами навчальної програми «Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади» для працівників судів, котру розробила й впровадила впродовж 2016-2018 рр. команда ГО «Вектор прав людини» в рамках проекту «Суд людською мовою» у співпраці з Радою суддів України, прес-службою органів суддівського самоврядування в Україні та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.
Думки, висновки та рекомендації належать авторам і не обов’язково відображають офіційну позицію Фонду ім. Фрідріха Еберта.
АВТОРИ:
Анастасія Розлуцька, фахівчиня з комунікацій, головна редакторка журналу «Mind lab»
Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», координаторка проекту «Суд людською мовою»
РЕДАКЦІЯ:
Давліканова О.Б., координаторка проектів Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні

Коментарі ()