Cкачати звіт у форматі PDF

Результати опитування про трансляції та коментування судових засідань

Представляємо результати опитування про трансляції та коментування судових засідань
Судові трансляції популярні для перегляду серед адвокатів та юристів, та інших респондентів, які пройшли опитування. 59% постійно переглядають відео трансльованих засідань. Для перегляду цікаві усі напрями права та процесу.
Водночас, ще зовсім небагато учасників судових процесів ініціювали їх трансляції технічними засобами судів або брали участь у справі, що транслюється на порталі та YouTube-каналі «Судова влада України».
97% респондентів не брали участь у судовому, процесі засідання якого транслювалися технічними засобами суду до You Tube — каналу «Судова влада України».
93% не намагалися як сторона судового процесу ініціювати транслювання судових засідань технічними засобами суду. Інші 7 % опитаних намагались, проте суд відмовив та мотивував це тим, що судова справа не резонансна, або суд не має технічної можливості.
Майже, 40 % (з яких 72% адвокати та 14% юристи) респондентів не знають про механізм транслювання судових засідань технічними засобами судів на порталі та YouTube-каналі «Судова влада України» і 79% не переглядали судові коментарі «Суд людською мовою».
Проте більшість має бажання розвиватися в даному напрямку, наприклад, навчатися судовому коментуванню у проекті «Суд людською мовою» мають бажання 82 % опитаних.
Інформація станом на вереснь 2018 року.
Команда «Суд людською мовою» проводитиме інтерактивні лекції та вебінари про судові трансляції, оголошуватимемо конкурси на навчання та постійно інформуватиме про розвиток права на відкриті слухання.
 

Коментарі ()