Онлайнова освітня програма з прикладного аналізу поведінки для батьків і фахівців(-чинь) рівня поведінкового інструктора(-ки)

Наші партнери з професійного навчального майданчику із прикладного аналізу поведінки та психології  ABA&Psy оголошують набір на онлайнову освітню програму з професійного вивчення прикладного аналізу поведінки (ABA) для батьків та спеціалістів(-ок) у галузі прикладного аналізу поведінки.
 
Підтримка сімей з дітьми з інвалідністю та спеціалістів(-ок) у галузі прикладного аналізу поведінки
 
З огляду на сучасні виклики, робота з сім'ями, які мають дітей з інвалідністю, а також з професіоналами(-ками), які займаються їх реабілітацією та розвитком, є непростим завданням. Тому ми раді розповісти про курс від ABA&Psy, розроблений для підтримки як батьків, так і початківців у галузі прикладного аналізу поведінки (ПАП). Однією з переваг курсу є безкоштовний доступ до всіх навчальних матеріалів. Ця програма надає спеціалізоване навчання з прикладного аналізу поведінки, адаптоване як для батьків, так і для фахівців у цій галузі. Крім того, це перша акредитована програма українською мовою, яка дозволяє одночасно отримати сертифікацію від двох міжнародних організацій:
  • Міжнародна організація аналізу поведінки (IBAO®);
  • Кваліфікована рада з акредитації прикладного аналізу поведінки (QABA®).
 
Ви вже можете ознайомитись з опублікованими  рекомендаціями від  ABA&Psy, а в межах Курсу вже отримати доступ до повного об’єму матеріалів.
  • Як допомогти дітям з інвалідністю подолати стрес bit.ly/49QTjag
  • Рекомендації та поради для дорослих і батьків, які зараз живуть у стані війни bit.ly/3UwTBPi
 
Для кого цей курс?
 
ABA&Psy пропонує доступний і корисний курс, спеціально створений для новачків у галузі ПАП та батьків, які прагнуть допомогти своїм дітям. Безкоштовна версія програми забезпечує теоретичні знання, необхідні для освоєння та застосування основних принципів ABA. Це чудова можливість для поглиблення знань, підготовки до практичної діяльності та ознайомлення зі стандартами професійної поведінки.
 
Акредитація курсу та сертифікація
 
ABA&Psy – це перша акредитована організація в IBAO* та QABA**, яка навчає поведінковому аналізу для міжнародної сертифікації українською мовою. 40-годинний курс від ABA&Psy акредитовано організаціями IBAO та QABA, що підтверджує його високу якість та відповідність міжнародним стандартам.
 
Курс передбачає платну та безоплатну версії. У межах безоплатної версії курсу сертифікат про навчання не передбачено. Однак він доступний в платних версіях. Викладацький та супервізорський супровід можливий і на нього можна записатися всередині курсу, який відповідає всім вимогам BACB*** для отримання сертифікату про навчання, необхідного для офіційної сертифікації як RBT****. По завершенню платної версії курсу учасники(-ці) отримують сертифікат, який відкриває шлях до кваліфікаційного іспиту в IBAO та QABA.
 
Концепція курсу
 
«ABA&Psy спочатку зародився як блог з ресурсами, щоб допомогти постраждалим від воєнних дій отримати доступ до якісної терапії. Враховуючи мої зв'язки з колегами(-жанками) та сім'ями з дітьми з інвалідністю в України і бачивши їх випробування, я прагнула створити щось більш значуще та корисне. Мене дуже радує, що мої колеги(-жанки) підтримали мене та приєдналися до створення ресурсів та курсу. Наша основна мета — надати не просто інформацію, а джерело натхнення та практичного застосування знань. Курс розроблений з урахуванням потреб початківців спеціалістів(-ок) та батьків, які бажають надати ефективну підтримку своїм дітям. Ми прагнемо, щоб цей курс став для вас не лише путівником по новим знанням, а й надійною опорою. Наш вступний курс розроблений для підготовки до сертифікації у трьох міжнародних системах:
  • Зареєстрований технік поведінки (RBT®), сертифікований Радою з сертифікації аналітиків поведінки (BACB®);
  • Міжнародний інструктор поведінки (IBT®), сертифікований Міжнародною організацією аналізу поведінки (IBAO®);
  • Технік прикладного аналізу поведінки (ABAT®), сертифікований Кваліфікаційною радою з прикладного аналізу поведінки (QABA®)» —  розповіла про концепцію та цінності курсу засновниця ABA&Psy та розробниця курсу, Анастасія Юн, PhD, BCBA*****, NCSP******.
 
Доступність матеріалів
 
Незважаючи на те, що безкоштовна версія курсу не передбачає видачу сертифікату, всі тексти та відеоматеріали, розроблені для акредитованих курсів, доступні кожному бажаючому. Вони включають опис численних поведінкових стратегій, які допоможуть сім'ям самостійно розвивати своїх дітей, а також дещо полегшити складну поведінку, особливо коли доступ до професійної терапії обмежений.
 
Це перший курс не англомовного сегменту, який доступний безкоштовно. Зараз команда ABA&Psy працює над створенням української версії курсу.
 
Курс можна знайти за посиланням https://www.abapsy.com/free-training.
 
Про провідну розробницю курсу
 
Анастасія Юн, PhD, BCBA, NCSP, займається прикладним аналізом поведінки з 2013 року та психологічним консультуванням з 2017 року. Пані Анастасія є членкинею професійної консультативної ради Міжнародної організації з аналізу поведінки (IBAO). Досвід докторки Юн включає ролі супервайзерки BCBA та спеціалістки з психологічної допомоги. Докторка Юн здобула ступінь у Університеті Массачусетсу в Бостоні та наразі завершує постдокторське стажування з психології в Дитячій лікарні Небраски. З осені 2024 року вона обійме посаду асистентки професора в Університеті Аляски в Анкориджі. Докторка Юн зробила значний внесок у різні наукові журнали та активно бере участь у міжнародних конференціях з поведінкової та психологічної тематики, демонструючи свою відданість розвитку галузей прикладного аналізу поведінки та психологічної освіти.
 
Подкаст ABA&Psy
 
Додаткову інформацію про ABA та інші психологічні матеріали, ви можете знайти на YouTube-каналі ABA&Psy. Там розміщено безліч матеріалів про прикладний аналіз поведінки (АВА) та інші психологічні теми:bit.ly/3UbCst1
 
ABA&Psy має на меті розширити доступ до ресурсів та інформації про психологію та прикладний аналіз поведінки (АВА). За допомогою відеоподкастів ABA&Psy допомагає глядачам краще зрозуміти ці наукові галузі, зосереджуючись на практичних застосуваннях, таких як виховання емоційно зрілих дітей, розвиток навичок повсякденного життя, покращення навчального та освітнього досвіду. Ці подкасти розроблені таким чином, щоб бути інформативними та корисними для всіх, хто прагне застосовувати психологічні знання та методи АВА у повсякденному житті.
 
Подкаст ABA&Psy не тільки служить освітнім ресурсом для зацікавлених у психології та прикладному аналізі поведінки (ABA), але також пропонує цінну можливість для професіоналів ABA. Дивлячись подкасти, професіонали можуть отримати  продовження освіти (CEUs), необхідні для отримання або оновлення їхніх сертифікацій, підписані Анастасією Юн, PhD, BCBA, NCSP. Ці CEUs визнані ключовими сертифікаційними органами в галузі, включно з:
  • Рада з сертифікації аналітиків поведінки (BACB®)
  • Кваліфікаційна рада з прикладного аналізу поведінки (QABA®)
  • Міжнародна організація аналізу поведінки (IBAO®)
 
Детальніше про АВА інші матеріли психологічного напряму в youtube ABA&Psy https://bit.ly/3UbCst1
 
*IBAO  — International Behavior Analysis Organization (Міжнародна організація з аналізу поведінки);
**QABA — Qualified Applied Behavior Analysis Credentialing Board (Кваліфікована рада з атестації в галузі прикладного аналізу поведінки);
***BACB — Behavior Analyst Certification Board (Сертифікаційна рада аналітиків поведінки);
****RBT — Registered Behavior Technician (Зареєстрований поведінковий фахівець);
*****BCBA — Board Certified Behavior Analyst (Сертифікований спеціаліст з аналізу поведінки);
******NCSP — Nationally Certified School Psychologist (Національний сертифікований шкільний психолог).
 
Матеріал підготовлено: Рибак В., Осінська Г.

Коментарі ()