Запрошуємо додати свою ініціативу про надання онлайнової психологічної та правової допомоги в умовах війни до збірки-публікації

Шановні колеги та колежанки!
 

????Запрошуємо вас поділитись своїм досвідом надання онлайнової психологічної та правової допомоги в умовах війни РФ проти України та додати історію про вашу лінію допомоги/гарячу лінію у публікацію.
 

Вже минув майже рік з моменту повномасштабного вторгнення РФ і люди в Україні та поза її межами зробили стільки неймовірного для допомоги одне одному, що, по-перше, це точно додає віри і сил для Перемоги України, а, по-друге, дуже важливо зафіксувати цей важливий досвід.
 

Команда ГО «Вектор прав людини»  у 2022 році запустила «Лінія психологічної та правової допомоги від ГО «Вектор прав людини» як реакцію на наслідки повномасштабного вторгнення РФ на територію України. На перших етапах вона мала назву «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що відображала нашу основну цільову аудиторію. Робота розпочалась 12 квітня. Згодом реагуючи на запити, що ми отримували ми розширили коло людей, яким надаємо допомогу, адже кількість потерпілих від війни, на жаль, щодень збільшується. Детальніше про нашу лінію допомоги можна дізнатись за посиланням: https://hrvector.org/podiyi/22-12-13-newhl та на нашому сайті у розділі «Новини» — https://hrvector.org/podiyi/  

 

За час нашої роботи ми вкотре переконались, що дуже важливо об'єднувати зусилля для найкращої допомоги людям та показувати світу та одне одному приклади як знаходити виходи зі складних життєвих обставин, в яких ми всі опинились. Дякуємо нашим колегам(-жанкам) та партнерам, які були з нами в різні етапи цього шляху.
 

‼️Ми підготували опитувальник, що містить запитання, які допоможуть нам ПІДГОТУВАТИ ПУБЛІКАЦІЮ, у якій ми плануємо зібрати досвіди різних ініціатив про надання онлайнової психологічної та правової допомоги. 
  • Публікація видаватиметься двома мовами: українською та англійською та поширюватиметься в Україні та закордоном.

 

НАВІЩО?
 
????Забезпечити кращу допомогу людям, які постраждали від війни в Україні, наприклад, лінкуванням до різних ініціатив;
????Можливість для різних ініціатив знайти партнерів для співпраці в Україні та закордоном;
????Поширити свій досвід в Україні та закордоном;
????Генералізувати та зберігти свій досвід допомоги;
????Шукати спільні рішення в умовах нових викликів, що постають у роботі.
 

????ЯК?
Заповніть, будь ласка, форму за посиланням: https://bit.ly/3QOQfnw
 

⏰КОЛИ?
 

Публікація планується до виходу у лютому 2023 року, тому дуже просимо вас заповнити опитувальник до 5 лютого включно.
 

????ПРО КОГО?
 

У публікації буде висвітлена інформація про онлайнові / гарячі лінії психологічної та правової допомоги, які надавали та надають допомогу у зв'язку з війною РФ проти України. Така лінія може бути окремим проєктом громадського об'єднання, напрацюванням ініціативної групи, діяти в межах державного органу чи органу місцевого самоврядування. Лінія може бути створена як до 24 лютого 2022 року, так і після, головне, щоб допомога надавалась в поточних умовах з моменту повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Лінія може надавати тільки психологічну, тільки правову допомогу, ту і ту разом, а також поряд з цим забезпечувати іншу допомогу.
 

Закликаємо поширити цей опитувальник, щоб максимальна кількість ініціатив могли потрапити до публікації!
 

Публікація готуватиметься ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Психологічна та правова допомога задля реагування та пом’якшення наслідків війни в Україні», що отримує підтримку від Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Forum) для членів і фінансується Європейським Союзом у рамках підтримки громадянського суспільства в регіоні. У рамках своєї схеми регрантів Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС Східного партнерства) підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму.
Гранти доступні для ОГС із країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки – демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.

Коментарі ()