Запрошуємо на конференцію «Психологічна та правова допомога потерпілим від війни: рік досвіду після повномасштабного вторгнення РФ в Україну та сучасні виклики»

Запрошуємо взяти участь у конференції «Психологічна та правова допомога потерпілим від війни: рік досвіду після повномасштабного вторгнення РФ в Україну та сучасні виклики», що відбудеться 17-18 лютого 2023 року онлайн.

Цілі заходу: представлення успішних прикладів в Україні та закордоном надання психологічної та правової допомоги потерпілим від війни з особливою увагою на онлайнові формати. Обговорення сучасних викликів, що стоять перед спеціалістами(-ками) у цих сферах та форм співпраці.

До участі запрошуються: психологи(-гині), психотерапевти(-ки), представники(-ці) медичної спільноти, адвокати(-ки), юристи(-ки), медіатори(-ки), представники(-ці) онлайнових ліній допомоги, соціальні працівники(-ці), представники українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій, клієнти(-ки) ліній допомоги та інших проєктів з надання психологічної та правової допомоги та інші зацікавлені.
Для участі зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням https://bit.ly/3WhyXQM до 16 лютого включно. 

Формат заходу:
захід відбуватиметься онлайн, де передбачені виступи експертів(-ок), відповіді на запитання, загальні обговорення, робота у групах для формування висновків і рекомендацій за результатами конференції. Захід відбуватиметься протягом двох днів. Зареєстровані учасники(-ці) матимуть змогу відвідати один або два дні конференції. 
Перший день буде присвячений наданню юридичної допомоги та а взаємодії спеціалістів(-ок) різних допомагаючих професій, час: 10:00 – 13:30, другий день — наданню психологічної допомоги, час: 14:00 — 17:30.
 
Буде представлений український та закордонний досвід.
 
Мова заходу: українська. Під час виступу закордонних спікерів(-ок) забезпечуватиметься переклад.
 
Для участі у конференції зареєструйтесь, будь ласка, до 16 лютого включно. 
 
Під час конференці запоановані наступні питання до обговорення:
 

• успішні приклади роботи в Україні та закордоном
• які наразі найзатребуваніші форми роботи з надання допомоги та для яких цільових аудиторій
• складнощі і переваги онлайнових юридичних та психологічних ліній та допомоги офлайн в Україні для спеціалістів(-ок), клієнтів(-ок)
• методи пропозицій допомоги
• найбільш актуальні юридичні та психологічні запити запити в Україні та від громадян(-ок) України закордоном
• як/чи відбувалась співпраця між центрами надання юридичної, психологічної допомоги закордоном та державними, громадськими організаціями в Україні для найкращої допомоги людям та які перспективи такої співпраці
• якої допомоги потребують спеціалісти(-ки) та організації для надання юридичної, психологічної допомоги в сучасних умовах
• як різні недержавні та державні ініціативи можуть співпрацювати.


 
Конференція організована ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Психологічна та правова допомога задля реагування та пом’якшення наслідків війни в Україні», що отримує підтримку від Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Forum) для членів і фінансується Європейським Союзом у рамках підтримки громадянського суспільства в регіоні. У рамках своєї схеми регрантів Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС Східного партнерства) підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму. Гранти доступні для ОГС із країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки – демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.
Заповнюючи анкету, ви надаєте згоду на обробку та зберігання ваших персональних даних організаторами заходу. Інформація, яку ви надасте в цій анкеті, є конфіденційною.
 
 

Коментарі ()

  1. Alina Chernyakova 18 лютий 2023, 13:55
    Я зареєстрована, але немає лінку, не надіслали, як увійти.дякую
    1. Адмін 13 березень 2023, 21:56
      Дякуємо за цікавість до заходу. Всім зареєстрованим на зазначені у реєстраційні мейли, надіслані посилання. Якщо мейл був записаний вірно, Ви мали отримати на нього лист. Також можна знайти відео заходу за посиланням: www.youtube.com/channel/UCqjeimokzHuf4-v6TmfXZ5w