Запрошуємо на вебінар «Права людини в Україні: динаміка розвитку та сучасні виклики»

Запрошуємо на вебінар «Права людини в Україні: динаміка розвитку та сучасні виклики», який відбудеться 12 липня 2021 року о 12.00 год. за київським часом (GMT+3) Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії міжнародної солідарності, правам людини, міграції та окупації, з особливою увагою до таких тем в Україні, Грузії та Молдові. Мова заходу — українська. Також буде здійснюватися синхронний переклад на англійську мову. Тривалість - 90 хвилин.
 
До вебінару запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, працівники/ці музеїв та інших закладів культури, історики/ні, ЗМІ, шукачі притулку з України та представники/ці української діаспори, а також усіх, хто цікавиться темою.
 
Під час вебінару будуть розглянуті такі питання:
  • Історія розвитку правозахисних інституцій в Україні
  • Стан прав людини в Україні
  • Виклики у сфері прав людини спричинені військовою агресією Росії проти України
  • Кращі практики правозахисту в Україні
 
Спікерка вебінару – Олександра Матвійчук, правозахисниця, яка працює над питанням прав людини в Україні та регіоні ОБСЄ. На даний час очолює ГО «Центр громадянських свобод», а також координує роботу громадської ініціативи Євромайдан SOS. У 2016 році отримала Democracy Defender Award «за винятковий внесок у просування демократії та захисту прав людини» від місій країн-членів ОБСЄ.
 
Модератор вебінару — Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини» (Україна), член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).
 
Учасники/ці вебінару матимуть можливість:
— ставити запитання, спілкуватись зі спікеркою та модератором під час вебінару;
— отримати електронний (цифровий) сертифікат про участь у вебінарі;
— взяти участь у конкурсі у дослідницькому конкурсі на пошук прикладів солідарності у своїх місцевих громадах;
— приєднатися до міжнародної комунікаційної платформи для учасників проекту.
 
Будь ласка, зареєструйтесь для участі у вебінарі до 11 липня за посиланням: forms.gle/tX87ASMWsb8Nm6eH9
Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці отримають сертифікати про участь.
 

Чекаємо вас на вебінарі!

 
Запрошуємо долучитись до Facebook-події: bit.ly/3bKQ1gu
 
Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб бути в курсі наступних подій. Також, ми будемо вдячні за поширення інформації! 
 
З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com
 
Вебінар проводить ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Promo-LEX» (Україна) в межах проєкту «У пошуках солідарності» за підтримки Фундації Будинків прав людинита фінансової підтримки Європейського Союзу.


Коментарі ()