Початок проєкту “У пошуках солідарності”.

Команда ГО “Вектор прав людини” рада повідомити про початок проєкту “У пошуках солідарності”. Проєктреалізовуватиметься у співпраці з партнерами ГО «Світ толерантності» (Грузія)  та ГО “Promo-LEX”(Молдова)за підтримкиФундації Будинків прав людинита фінансової підтримкиЄвропейського Союзу.
 
Метою проєкту є поширення знань про історію міжнародної солідарності, імміграції та окуповані території, історію та сучасний стан прав людини на окупованих територіях України, Молдови та Грузії, а також підвищення соціальної підтримки та захисту прав людини в Україні, Молдові та Грузії. 
 
В межах проєкту відбудуться:
 
  • серії онлайн-заходів з підвищення обізнаності щодо ситуації з правами людини в Україні, Молдові та Грузії, щоб поширити ці знання за межі кола фахівців/чинь з прав людини;
  • інформаційно-просвітницькі заходи з місцевим контекстом територіальних громад України, Молдови, Грузії щодо історії та сьогодення солідарних дій.
 
Проєкт покликаний заохочувати до діалогу між грузинською, молдовською та українською молоддю та правозахисниками/цями, біженцями/ками з України до цих країн, а також місцевими українськими громадами: відеозаписи подій будуть перекладені англійською мовою з місцевих мов, також відбудеться один спільний захід англійською мовою, який буде перекладено всіма трьома місцевими мовами цільових країн. Очікується, що проєкт також сприятиме залученню молоді до захисту прав людини та життя місцевих громад.
 
Про результати проєкту ми інформуватимемо під час публічних заходів, а також на наших інформаційних платформах. Тож запрошуємо слідкувати за ними за посиланнями:
 

Коментарі ()