5 вересня розпочав роботу Вищий антикорупційний суд

Вектор прав людини вітає Вищий антикорупційний суд  зі стартом роботи!
Директорка ГО Вектор прав людини Валерія Рибак була присутня на відкритті Вищого антикорупційного суду та поставила питання на брифінгу:
 «Суспільство давно чекало на створення антикорупційного суду і покладає на нього великі очікування. Зрозуміло, що завищені очікування можуть призвести і до розчарування. Тому, окрім безпосередньо судочинства, важливо те, як суд побудує комунікаційну стратегію. І власне, питання в тому, які  основні напрямки роботи ви вбачаєте в цій сфері та яка допомога потрібна від громадських організацій, зокрема нашої.» 
Ось що відповів Євген Крук, заступник голови ВАКС:
«Комунікаційна стратегія Вищого антикорупційного суду була затверджена 3 вересня цього року
 Тож чекаємо її офіційного оприлюднення. Та сподіваємося на ефективну роботу та комунікацію Вищого антикорупційного суду з представниками_цями ЗМІ та громадськістю, враховуючи суспільну важливість справ, які надходитимуть до цього суду!
 Після урочистого відкриття ВАКС Вектор прав людини передали матеріали наших досліджень Богдан Крикливенко, керівникові апарату ВАКС. 
 Нагадаємо, що у 2018 — 2019 роках ми провели низку досліджень щодо комунікаційної діяльності судів:
 
  • «Прес-служби судів: погляд зсередини» (на сайт полностью). Деякі суди публікують комунікаційну стратегію онлайн. Ми вважаємо це позитивним елементом комунікації зі ЗМІ та громадськістю. Детальніше з нашим дослідженням можна ознайомитися тут — hrvector.org/zviti/19-02-26-press
  • «Медіавідкритість судів України, 2018» — hrvector.org/zviti/19-07-17-admin 
  • «Суди та ЗМІ: досвід співпраці, 2018» — hrvector.org/zviti/19-03-11-mediacourts
 
І бонус для журналістів та активістів: всі закони, які забезпечують гласність та відкритість суду, ми зібрали в одному посібнику тут — http://hrvector.org/publikacziyi/19-03-26-admin
 
Підписуйтесь на нас у соцмережах
Facebook - https://www.facebook.com/hrvector.org
Telegram - https://t.me/HumanRightsVector
Instagram - https://www.instagram.com/humanrightsvector/
 
 
 

 

 


 

Коментарі ()