Запрошуємо на тренінг «Справа про дискримінацію: як діяти прес-службі на благо іміджу суду та суспільства»

Громадські організації «Вектор прав людини» та Центр «Соціальна Дія» у партнерстві з Радою суддів України оголошують набір учасників і учасниць дводенного тренінгу «Справа про дискримінацію: як діяти прес-службі на благо іміджу суду та суспільства», який відбудеться в Києві 12-13 вересня.
Справи про дискримінацію мають значний суспільний інтерес, адже дискримінація стосується кожного. Відмова в житлі через певну «прописку», неможливість отримати доступ до виборчої дільниці або аптеки через відсутність належного пристосування, обмеження для входу для батьків з маленькими дітьми, або відмови в працевлаштуванні людям у старшому віці — такі ситуації знайомі багатьом.
Саме тому висвітлення прес-службою суду справ про дискримінацію має значення для великої кількості людей, які стикаються з такою проблемою, і допоможе прес-службі вибудувати позитивний імідж суду як інституції, що стоїть на захисті прав людини. 
Учасники_ці тренінгу матимуть можливість:
  • зрозуміти що таке дискримінація та як етично описувати випадки дискримінації;
  • розробити інструменти для висвітлення справ про дискримінацію прес-службою суду;
  • дізнатися про кращі практики висвітлення судами справ про дискримінацію та поділитися власним досвідом;
  • в інтерактивній формі вдосконалити практичні навички висвітлення резонансних справ.
До участі запрошуються представники_ці комунікаційних команд судів, прес-секретарі_ки, судді-спікери_ки та інші зацікавлені особи, що працюють у судовій системі. 
З учасниками і учасницями працюватиме команда екпертів і експерток:
  • Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини», член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи, експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні;
  • Ольга Какауліна, представниця прес-служби органів суддівського самоврядування;
  • Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», координаторка проекту «Суд людською мовою»;
  • Ірина Федорович, заступниця голови Центру «Соціальна дія», експертка Коаліції з протидії дискримінації в Україні, співавторка та авторка посібників на тему протидії та запобігання дискримінації для державних службовців.
Участь у навчанні безкоштовна, організатори відшкодовують вартість транспортних витрат (квитки на поїзд та/або автобус; квитки категорії люкс або І клас Інтерсіті та Інтерсіті+ не відшкодовуються) та забезпечують проживання й харчування під час навчання. Отримання сертифікату про проходження тренінгу та відшкодування витрат на проїзд можливе лише за умови відвідування всього тренінгу.
Для участі у тренінгу заповніть анкету за посиланням: forms.gle/Fhzm4VR4zUt7CqnR9 до 25 серпня. Кількість місць обмежена, відбір здійснюється на основі заповненої анкети. 
За більш детальною інформацією можна звертатися на електронну адресу info@socialaction.org.uaабо за номером телефону +38 093 622 86 52.
Тренінг проводиться за підтримки Sigrid Rausing Trust та для реалізації проекту «Відкритість судів для ЗМІ та громадськості як запорука верховенства права» ГО «Вектор прав людини» за підтримки програми МАТРА від Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
 
Для довідки:
ГО «Вектор прав людини» ― правозахисна організація. Головна мета ― реалізація та захист основоположних прав та свобод людини. У своїй діяльності ГО «Вектор прав людини» керується на практичне виконання норм та принципів викладених у міжнародних документах, що ратифіковані Україною, а також усіх інших зобов’язань України у сфері прав людини та основоположних свобод. 
Детальніше про ГО «Вектор прав людини» за посиланнями:

Проект «Суд людською мовою» створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого кола населення. Ініціатива об’єднує громадських активістів, IT-спеціалістів і професійних юристів. 
Детальніше про «Суд людською мовою» за посиланнями:
Центр «Соціальна Дія» — громадська організація, яка розробляє та просуває зміни заради рівних прав для кожного в Україні. ГО Центр “Соціальна Дія”. Наша діяльність включає адвокацію створення комплексної ефективної системи захисту від дискримінації, підвищення обізнаності людей про механізми захисту і протидії дискримінації, а також просування ідей рівності і різноманіття в суспільстві. В рамках платформи  осіти заради рівності ЦСД пропонує навчання різних цільових груп за індивідуальними програмами з профільних тем (деталі — socialaction.org.ua/trening).
Кампанія проти дискримінації має на меті підвищення обізнаності суспільства про проблему дискримінації та шляхи її подолання. Ми розказуємо і показуємо, що таке дискримінація, як вона стосується кожного і що робити, коли ви зіштовхнулися з цим ганебним явищем. Центр “Соціальна Дія” реалізовує інформаційну кампанію проти дискримінації, яка була створена Коаліцією з протидії дискримінації в Україні наприкінці 2014 року. 
 

Коментарі ()