Cкачати звіт у форматі PDF

Моніторинг медіа та аналіз сайтів судів щодо висвітлення справ про воєнні злочини

Моніторинг медіа та аналіз сайтів судів щодо висвітлення справ про воєнні злочини / А. Розлуцька, В. Лебідь за заг. ред. В. Рибак — Київ: ГО «Вектор прав людини», 2023. – 25 с. 

Публікацію підготовлено ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Судові комунікації справ щодо воєнних злочинів» для подальшої розробки керівних принципів висвітлення судових справ про воєнні злочини для судів першої та апеляційної інстанцій, а також інших завдань проєкту.
 
Звіт складається з двох основних частин, присвячених моніторингу українських та закордонних медіа і моніторингу сайтів судів першої та апеляційної інстанцій. Авторки звіту аналізують матеріали, опубліковані протягом року після повномасштабного вторгнення росії на територію України, а саме з 1 березня 2022 року до 1 квітня 2023 року.
 
Звіт підготовлено насамперед для внутрішнього використання партнерами проєкту, проте згодом це може бути переглянуто, тож його повністю чи частково опублікують.
 
Ця публікація була здійснена за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах Програми «Справедливість для всіх».

Коментарі ()