Cкачати звіт у форматі PDF

Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Короткий огляд потреб надавачів провайдерів психологічної та правової допомоги. Частина 1.

Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Короткий огляд потреб надавачів провайдерів психологічної та правової допомоги. Частина 1. / Рибак В. — Київ: ГО «Вектор прав людини», 2023. — 36 с.

У цій публікації надається короткий огляд потреб українських надавачів психологічної та правової допомоги та викликів, що стоять перед ними в умовах війни РФ проти України. Інформація підготовлена за результатами опитування, що на початку 2023 року провела ГО «Вектор прав людини» серед представників(-ць) державного і недержавного секторів, які надають психологічну та/або правову допомогу в умовах війни після повномасштабного вторгнення РФ на територію України.
Ця публікація буде корисна представникам(-цям) онлайнових ліній допомоги, представникам українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій, адвокатам(-кам), юристам(-кам), медіаторам(-кам), психологам(-гиням), психотерапевтам(-кам), представникам(-цям) медичної спільноти, соціальним працівникам(-цям), дослідникам(-цям) та іншим зацікавленим.
 
Публікацію підготовлено ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Психологічна та правова допомога задля реагування та пом’якшення  наслідків війни в Україні», що отримує підтримку від Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Forum) для членів і фінансується Європейським  Союзом у межахпідтримки громадянського суспільства в регіоні. 
У межах схеми регрантів Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС Східного партнерства) підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму.
Гранти доступні для ОГС із країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки — демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.

Коментарі ()