Cкачати звіт у форматі PDF

Звіт «Fiat iustitia! Вплив висвітлення судових рішень у справах, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України, на ставлення громадськості до судової гілки влади»

«Fiat iustitia!* Вплив висвітлення судових рішень у справах, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України, на ставлення громадськості до судової гілки влади»
*Хай здійсниться правосуддя
Звіт підготовано командою ГО «Вектор прав людини» у межах проєкту «Моніторинг впливу висвітлення судових рішень у справах, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України, на ставлення громадськості до судової гілки влади», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.
У звіті, що пропонується до уваги, викладено результати дослідження взаємозв’язку між рівнем довіри до судів та висвітленням судових рішень у справах, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України. Наведені висновки можуть
зацікавити всіх, хто займається комунікацією збройного конфлікту на сходу України, а сформовані рекомендації стануть дороговказом органам державної влади та медіа.

Коментарі ()