Cкачати звіт у форматі PDF

Медіавідкритість судів України: результати всеукраїнського опитування працівників і працівниць судів України, 2019 рік

Медіавідкритість судів України: результати всеукраїнського опитування працівників і працівниць судів України, 2019 рік / Валерія Рибак, Назарій Боярський / ГО «Вектор прав людини», Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні — Київ, 2019 р. — 160 с.
 
Дослідження «Медіавідкритість судів України», присвячене вивченню зовнішніх і внутрішніх комунікацій судової влади. Завдяки відповідям представників(-ць) комунікаційних команд судів, які ми проаналізувати, є можливість відслідкувати, які саме комунікаційні інструменти застосовують суди та чи відповідають вони сучасним комунікаційним потребам судової влади та суспільства. Також дане дослідження дасть змогу зрозуміти, які з них варто вдосконалити, а які поширювати як успішні практики. Дослідження проводиться третій рік поспіль. Наразі воно є єдиним системним дослідженням комунікаційної діяльності судів, що дає можливість не лише окреслити стан справ поточного року, а й проаналізувати динаміку.
 
Ця публікація буде корисною для представників(-ць) судів, органів, установ судової влади, інших державних органів, парламенту та уряду України, професійної юридичної спільноти, медіа, громадського середовища, міжнародних організацій та дипломатичних місій та інших. Ми сподіваємося, що дане видання сприятиме розумінню сучасного стану розвитку судових комунікацій, допоможе під час розробки спільних кроків з метою їх покращення, а також у процесі впровадження судової реформи та інших державних органів.

Коментарі ()