Транслювання судової справи щодо Уляни Супрун

ГО «Вектор прав людини» звертається до сторін процесу у адміністративній справі за позовом Ігоря Мусійчука до в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень Міністра та Окружного адміністративного суду міста Києва здійснити транслювання судового засідання технічними засобами суду. Це дозволить відслідковувати хід справи усім зацікавленим громадянам та ЗМІ, зокрема місцевим, та сприятиме підвищенню рівня довіри до рішення суду у даній справі.
5 лютого 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув заяву про забезпечення адміністративного позову, подану Ігорем Мосійчуком. Ухвалою суду таку заяву було задоволено частково. Зокрема, судом ухвалено – заборонити першому заступнику Міністра охорони здоров’я України Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень Міністра охорони здоров’я України.  У той же час, відповідачу не було заборонено здійснювати повноваження, які були делеговані йому як заступнику Міністра.
Судовий розгляд по суті у  адміністративній справі за позовом Ігоря Мусійчука до в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень Міністра призначено на 15 лютого.
У соціальних мережах запущено флешмоб у підтримку Уляни Супрун #підтримайСупрун. Ряд міжнародних організацій, відомих людей висловились на дану тему. Дані факти та загроза належному функціонуванню Міністерства охорони здоров’я України свідчать про значний суспільний інтерес у цій справі. Тому ГО «Вектор прав людини» направила звернення щодо необхідності здійснити транслювання судового засідання технічними засобами суду до сторін процесу та Окружного адміністративного суду міста Києва.
Відкритість та гласність судового процесу – запорука справедливого судового рішення.
Типовий зразок клопотання/заяви можна знайти на сайті ГО «Вектор прав людини» за посиланням: http://hrvector.org/podiyi/18-04-23-klopotannya
А також детально про механізм транслювання судових засідань технічними засобами суду: http://hrvector.org/publikacziyi/18-06-11-translaweffect

Коментарі ()