Cкачати звіт у форматі PDF

Настільний путівник висвітлення справ, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні

Настільний путівник висвітлення справ, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні / О. Мартиненко, Н. Боярський — Київ: ТОВ «Вістка», 2021. — 122 с.
ISBN 978-617-7574-45-2
Літературна редакторка: Мирослава Косар
Дизайн: Марина Крутько
Путівник стане в нагоді працівникам і працівницям судів, прокуратури, поліції, Служби безпеки України та інших державних інституцій, залучених до процесу комунікації перебігу збройного конфлікту в Україні. Видання буде корисне представникам і представницям ЗМІ, а також громадським об’єднанням, що переймаються питаннями
збройного конфлікту.
 
Видання підготовлено ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості». Ідею проєкту підтримали: Рада суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Координаційний центр з надання правової допомоги.
Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Погляди, висловлені в цій публікації, не обов’язково відображають погляди Міжнародного фонду «Відродження», ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії або організацій, де працюють автори(-ки).

Коментарі ()