Cкачати звіт у форматі PDF

Посібник «Суд взаємодіє!»

Суд взаємодіє! Практичний посібник з організації комунікаційних та просвітницьких
заходів / Назарій Боярський, Валерія Рибак, Олена Давліканова / ГО «Вектор прав
людини», Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні — Київ, 2021 р. — 164 с.
 
Посібник містить методичні рекомендації щодо організації та проведення комунікаційних і просвітницьких заходів, головною метою яких є налагодження діалогу суду та громади. У виданні також висвітлено приклади таких ініціатив, які втілили українські суди. Ініціативи описані представниками(-цями) комунікаційних команд судів в межах марафону «Суд взаємодіє!», що організовано та проведено у 2020 році ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні в межах проєкту «Суд людською мовою».

Цей посібник стане у нагоді працівникам(-цям) пресслужб судів, відділів зв’язків із громадськістю та ЗМІ й усім зацікавленим у налагодженні ефективної комунікації із судами.

Практичні рекомендації та приклади покликані сприяти поширенню позитивних практик комунікаційної та просвітницької діяльності, допомагати обмінюватися досвідом, а також стати у нагоді при підготовці та підвищенні кваліфікації працівників(-ць) судів, задіяних у сфері зв’язків із громадськістю та соціальних комунікацій.

Коментарі ()