Презентація публікації «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

8 травня о 14:00 відбудеться презентація публікації «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України».
 
????Захід відбудеться онлайн у соціальній мережі Facebook ГО «Вектор прав людини» в режимі прямого ефіру. Запрошуємо долучатися за посиланням https://bit.ly/3Uxmhq5
 
Під час заходу буде можливість задавати питання письмово та коментувати почуте.
 
«Ця публікація присвячується всім, хто вірить у перемогу України і бореться за неї, допомагає одне одному в цій боротьбі та працює над відновленням.
 
Ми командою ГО «Вектор прав людини» глибоко вдячні усім, хто захищає нашу країну на фронті і дає можливість нам працювати для подолання наслідків війни і робити свій внесок у поліпшення психологічного, психічного здоров’я населення, підвищення резильєнтності та спроможності представників(-ць) допомагаючих професій.
 
Ми захоплюємось роботою і силою психологів, психотерапевтів, психіатрів та інших лікарів, соціальних працівників, медичного персоналу, юристів, медіаторів, викладачів, журналістів та людей багатьох інших допомагаючих професій, які взяли участь у проєкті «Допомога допомагаючим» та наповнили цю публікацію власним досвідом надання психологічної та юридичної допомоги та відгуками про навчальну і підтримувальну програму, втілену в межах проєкту. Саме ці люди передусім стикаються з болем людей, який несе війна, водночас, як і всі ми, зазнаючи жахливих руйнівних її наслідків», розповіла про мету створення публікації Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини».
 
???? Публікація стане в нагоді психологам(-гиням), психотерапевтам(-кам), представникам(-цям) медичної спільноти, соціальним працівникам(-цям), адвокатам(-кам), юристам(-кам), медіаторам(-кам), представникам(-цям) представникам українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій, дослідникам(-цям) та всім зацікавленим.
 
Під час заходу заплановано:
✔ огляд результів проєкту «Допомога допомагаючим»  протягом 2023 – 2024 р.р., імплементованого ГО «Вектор прав людини»;
✔ презентація публікації «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України», де представлені досвіди експертів(-ок) проєту та учасників(-ць).
 
????До публікації увійшли матеріали експертів(-ок) проєкту «Допомога допомагаючим»: Наталя Підкалюк, Руслана Руденко, Лілія Олійник, Джошуа Креймаєр та учасників(-ць) проєкту «Допомога допомагаючим»: Марина Сивець, Владлена Петрик, Наталія Отрощенко, Юлія Курило, Ігор Коцюба, Вікторія Буланцева, Тетяна Головань, Алла Войтина.
 
???? Проводитиме захід: Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини».
 
????Мова заходу: українська.
 
У цій публікації висвітлено досвід надання психологічної та юридичної допомоги в умовах повномасштабної війни росії проти України та результати проєкту «Допомога допомагаючим», що розроблено та впроваджено ГО «Вектор прав людини» за фінансової допомоги Європейського Союзу в межах програми «Стійкість». Програма «Стійкість» — це 30-місячний проєкт, що фінансується Європейським Союзом і виконується ERIM (Equal Rights & Independent Media) у партнерстві з Black Sea Trust, Фондом Східної Європи, Фондом Домів Прав Людини та Будинком Прав Людини в Тбілісі. Проєкт «Стійкість» спрямований на посилення стійкості та ефективності постраждалих від війни ОГС та учасників(-ць) громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включаючи незалежні ЗМІ та правозахисників(-ць).

Коментарі ()