Зустріч представників(-ць) Ради суддів України та ГО «Вектор прав людини»

Судові комунікації вкрай важливі в умовах сьогодення. Як спільно діяти для їх розвитку обговорили представники(-ці) Ради суддів України та ГО «Вектор прав людини».
 
Богдан Сильвестрович Моніч, Голова Ради суддів України, представив напрацювання щодо впровадження концепції розвитку комунікаційної політики судової влади, детальніше https://bit.ly/3xVbZJ0
 
Андрій Вікторович Потапенко, член Ради суддiв України та Голова Koмітетy з питань спiвпрацi зі ЗМI, державними та недержавними органами та органiзацiями, розповів про поточний аналіз комунікаційної роботи у судах України комунікаційних команд судів, зокрема суддів-спікерів.
 
Валентина Миколаївна Пастухова представила багаторічні методичні напрацювання пресслужби органів суддівського самоврядування.
 
Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», Денис Бортніков, менеджер освітніх проєктів та експерт з краудфандингу, представили ідеї по покращенню комунікаційної роботи судів, зокрема щодо справ, пов’язаних з війною, забезпеченню додаткових заходів повідомлення у справах in absentia та поділились планами по відновленню та розширенню конкурсу медіа робіт на судову тематику «Суд людською мовою».
 
Дякуємо за обговорення цих та інших питань. Загалом окреслено найближчі подальші кроки для розвитку комунікаційної діяльності судової влади.
 
Про захід на сайті Ради суддів України https://bit.ly/3WoXBCN 
 
Нагадуємо, Рада суддів України та ГО «Вектор прав людини» співпрацює вже багато років та меморандум про співпрацю підписано 29 листопада 2016 року. Протягом цього часу розроблено механізм судових трансляцій, впроваджено комплексну навчальну програму для судів та комунікаційних команд судів, проведено десятки досліджень, підготовлено ряд посібників та публікацій щодо судових комунікацій.
 
Зустріч відбулась 30 квітня 2024 року.

Коментарі ()