Зустріч щодо підведення підсумків кількарічних проєкту «Надзвичайна підтримка України» та програми «Стійкість»

Десятки громадських організацій зібрались у спільному колі для підведення підсумків кількарічних проєкту «Надзвичайна підтримка України» та програми «Стійкість», які фінансуються Європейським Союзом і виконуються ERIM International (Equal Rights & Independent Media) у партнерстві з Black Sea Trust, Фондом Східної Європи, Фондом Домів Прав Людини та Будинком Прав Людини в Тбілісі. Проєкт спрямований на посилення стійкості та ефективності постраждалих від війни ОГС та учасників(-ць) громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включаючи незалежні ЗМІ та правозахисників(-ць).
 
Представники(-ці) громадських організацій, фондів, медіа презентували свої напрацювання, виклики та подальші плани. Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», презентувала проєкт «Допомога допомагаючим».
 
Активності проєкту «Допомога допомагаючим» були спрямовані на підвищення резильєнтності та спроможності спеціалістів(-ок), які надають психологічну і юридичну допомогу потерпілим від війни шляхом: А) розробки та проведення освітніх заходів, Б) надання спеціалізованої психологічної підтримки у супервізійних групах та групах рефлексії практики та взаємодопомоги, В) проведення публічних заходів та підготовка матеріалів з обміну досвідом.
Детальніше про активності проєкту «Допомога допомагаючим» українською мовою https://hrvector.org/podiyi/23-12-14-14.12.23 та англійською мовою https://hrvector.org/.../23-12-18-supervisory-group-sessions
 
За результатами проєкту збільшена кількість спеціалістів(-ок), які зможуть якісніше надавати допомогу потерпілим від війни у поточних подіях та у майбутньому у мирний час від інших кризових подій, як наприклад стихійних лих, сприяти відбудові/відновленню як на індивідуальному рівні, а також сім’ї, групи, громади.
 
Про конференцію присвячену підведенню підсумків проєкту «Допомога домомагаючим» детальніше на сайті ГО «Вектор прав людини» українською мовою https://hrvector.org/podiyi/24-04-05-03.04.24 та англійською мовою https://hrvector.org/en/events/24-04-12-conference
 
Ми пишаємось бути частиною потужного руху громадського сектору для допомоги іншим та одне одному. Озвучені на заході проєкти надзвичайні. Сподіваємось у майбутньому ми продовжимо допомагати у спільних проєктах.
 
Дякуємо за організацію такого важливого майданчику для комунікації ????

Коментарі ()