31 жовтня відбудеться онлайн-тренінг «Адвокація в соціальних мережах»

31 жовтня відбудеться продовження серії тренінгів Школи адвокації для громадських лідерів(-ок) в Україні та Сакартвело. Одним із рушійних важелів створення кампаній є їх популяризація. В умовах сьогодення соціальні мережі стали чи не найпопулярнішим ресурсом отримання та надання інформації. Саме тому під час заходу плануємо поговорити про адвокацію в соціальних мережах з тренеркою Мариною Говорухіною, експерткою в сфері стратегічних комунікацій з понад 10-річним досвідом.
 
???? 31 жовтня 2023 року, 16:00

❗Реєстрація на заходи практичної частини за посиланням gle/EGk952mg8KdSCyDm6
*учасники(-ці), які пройшли попередній відбір, будуть запрошені автоматично

Розклад наступних тренінгів Школи:
????«Адвокація в соціальних мережах», 31 жовтня
????«Мультимедійні інструменти в проведенні кампанії», 7 листопада
 
Детальніше про тренерку заходу:
 
Марина Говорухіна, експертка в сфері стратегічних комунікацій з понад 10-річним досвідом.
Серед її клієнтів – міжнародні, державні організації, представники бізнесу та громадські організації, зокрема SKL International, Лабораторія законодавчих ініціатив, юридична компанія LCF, юридична компанія «Юскутум», Українська академія лідерства. Допомогла в розробці комунікаційної стратегії більше 50-ти громадським організаціям, представникам бізнесу та міжнародним організаціям.
 
Онлайн-школа проводиться ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Сакартвело) в межах проєкту «Роль правозахисників)-ць) у євроінтеграції України та Сакартвело» за підтримки Human Rights House Foundation та фінансується Європейським Союзом.

Коментарі ()