«Такі проєкти дуже необхідні та важливі», - клієнтка лінії психологічної та правової допомоги ГО «Вектор прав людини» Валентина Григоренко

Маленькі дива трапляються не тільки перед Різдвом.
 
«Друзі, а, можливо, у когось є смартфон — не новий і не супер-потужний, а такий, щоб на нього zoom встановився?», — саме таке повідомлення директорка «Вектор прав людини» Валерія Рибак розмістила в соціальних мережах, аби допомогти Валентині Григоренко отримувати необхідну психологічну та юридичну допомогу.
 
  • Серед клієнтів(-ок) нашої лінії допомоги була людина з інвалідністю, якій була потрібна психологічна допомога. У нас проходять групові зустрічі у зум-форматі, де люди діляться переживаннями, пов'язаними з війною. Валентина Іванівна не мала змоги відвідувати групові психологічні зустрічі, для цього їй був потрібен смартфон. Свої попередні гаджети я вже всі віддала. Тому звернулась за допомогою до своїх друзів-знайомих у соціальній мережі. Телефон передали Валентині Іванівні – він їй був дуже потрібний, дякую моїй колезі Анастасії Розлуцькій — розповідає Валерія Рибак.
 
  • Впродовж тривалого часу я зазнаю психологічного та майнового насильства з боку свого племінника, справу зараз слухають у суді, проте стан мого здоров’я через численні стреси, пов’язані з відчуженням мого майна, агресію в мою сторону, лише погіршився. Я неодноразово зверталась за допомогою і підтримкою до ГО «Вектор прав людини» і щоразу отримувала допомогу. Так і цього разу,- смартфон мені потрібен, аби отримувати необхідну мені психологічну допомогу. Щиро дякую оператору лінії допомоги Валентину Бобруйко, який заряджає позитивом, вселяє надію і впевненість, що все буде добре. Валерії Рибак – за надану можливість брати участь у групових заняттях психотерапії. Особливі слова вдячності висловлюю психологині Тетяні Бойко за «прожиті» зі мною складні та болісні моменти життя, за професіоналізм та чуйність, вміння знайти необхідні слова та віднайти сили для боротьби та життя. Дякую вам усім, ваша праця – неоціненна, а такі проєкти дуже необхідні та важливі, бо вони вчать відстоювати свої права, не мовчати про домашнє насильство, дискримінацію, приниження та упереджене ставлення до людей з інвалідністю. ГО «Вектор прав людини» не залишив мене наодинці з проблемами – це дуже надзвичайно потрібна мені допомога у скрутний час».
 
Валентина Івнівна висловила також щиру подяку за психологічну та матеріальну допомогу Fight For Right, надані консультації та рекомендації у вирішенні складної життєвої ситуації. Важливо, що в Україні сильне різностороннє громадянське суспільство.
 
Ви можете звернутись до психологинь, психологів та юристки Вектор прав людини для отримання психологічних та юридичних онлайнових консультацій за номером телефону (також Viber, Telegram, WhatsApp): +38050 224-72-36 або заповнивши гугл-форму — https://bit.ly/36ZxDPd, після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб.
 

ДЛЯ КОГО ми працюємо?

Для людей з інвалідністю, їх родичів(-ок) та опікунів(-ок), людей, які отримали травми, військовослужбовці(-виці), літніх людей та інших, хто постраждав та страждає від війни росії проти України.

 З ЯКИХ ПИТАНЬ можна завернутись?

 Юридичні запити:

-майнові права людей з інвалідністю,
-юридичні особливості догляду та встановлення опіки щодо людей з інвалідністю,
-трудові права людей з інвалідністю,
-встановлення та продовження інвалідності,
-порядок оскарження рішень МСЕК,
-питання проходження ВЛК,
-питання щодо висновків про придатність до військової служби,
та інші.

Запити приймаються операторам та юристка надає письмові відповіді.
Психологічні:
-збереження психічного здоров'я,
-нормалізація психоемоційного стану в умовах війни,
-допомога у разі підвищеної тривожності, страхів, довготривалих наслідків психологічних травм, депресії,
-збереження стосунків,
-підтримка дітей,
-робота з почуттям провини,
-підтримка після втрати близьких,
-підтримка людей, які вимушені були покинути рідні домівки через війну,
та інші.
Запити приймаються операторам, після чого з Вами зв’яжеться психолог(-гиня). Консультування здійснюється онлайн з відео/без відео у месенджерах, Zoom, телефоном. Кількість консультацій обговорюється з психологом(-гинею). Можливі індивідуальні консультації або у часть у групових підтримуючих зустрічах.
 

 
Діяльність здійснюється в межах проєкту «Психологічна та правова допомога задля реагування та пом’якшення наслідків війни в Україні», що отримує підтримку від Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (FSTP Eastern Partnership Civil Society Forum) для членів і фінансується Європейським Союзом у рамках підтримки громадянського суспільства в регіоні. У рамках своєї схеми регрантів Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС Східного партнерства) підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму.
 
Гранти доступні для ОГС із країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки – демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.
 
 
 
 

Коментарі ()