Конкурс «У пошуках солідарності»

ГО «Вектор прав людини» (Україна), ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Promo-LEX» (Молдова) запрошують вас поміркувати про важливість міжнародної солідарності та її вплив на місцеві громади через пам'ятні місця.
 
Сьогодні весь цивілізований світ об’єднується довкола цінностей прав людини, проявляючи солідарні дії. Важливо постійно посилювати цей процес та демонструвати значення України у захисті спільної свободи для розвитку прав людини. Для привернення уваги до нашої історії, прикладів солідарності та спонукання до нових солідарних дій ми об’єднались з партнерськими правозахисними організаціями з інших країн та за допомогою цього конкурсу запрошуємо вас залучити ще більше українців та людей з інших країн.
 
Якщо ви хочете дізнатися більше про місцевих та іноземних діячів та діячок, які мали позитивний вплив на вашу громаду, про місця у вашому населеному пункті, пов’язані з міжнародною солідарністю та правами людини, хочете показати різноманіття свого населеного пункту людям з України та всього світу та цікавитеся темою прав людини та бажаєте зробити свій внесок у їх розвиток – ця можливість для вас! Взяти участь у конкурсі може будь-хто, незалежно від віку, сфери роботи, аналогічного досвіду тощо. Організатори вітають та заохочують культурну та соціальну різноманітність учасників та учасниць.

В межах конкурсу запрошуємо:


1) Дослідити свою громаду на наявність місць, пов’язаних із:
— історією розвитку прав людини та демократії в Україні та світі;
— історісторією міжнародної солідарності;
— представлення культурної та соціальної різноманітності.
2) Дослідити такі місця у своєму населеному пункті та знайти приклади солідарності (це може бути університет, де викладала відома людина, вулиця, названа на її честь, музей, площа, пам’ятник тощо).
 

Як взяти участь у конкурсі?


До 21 листопада 2022 року заповніть форму: https://forms.gle/XP7JobkcJULVwdDu9
 
Туди ви можете додати всі необхідні матеріали та посилання, або надіслати їх на нашу пошту. Ви можете зробити есе, презентацію, ілюстрацію, інтерактивний маршрут тощо українською мовою, показати, як місця з вашого дослідження пов’язані з темою конкурсу. Ми також рекомендуємо вам скористатися платформою Padlet (https: //padlet.com), якщо ви вибрали інтерактивне мапування як інструмент для своєї роботи.
 
10 найкращих проєктів будуть нагороджені та включені до буклету, який міститиме роботи-переможці з України, Грузії, та Молдови.
 
Дізнатися більше про права людини та солідарність, а також знайти підказки про те, що можна включити у ваші роботи, можна за допомогою серії відеозаписів вебінарів проєктів «У пошуках прав людини» та «У пошуках солідарності» тут: https://www.youtube.com/watch?v=0WAofN_gu38&list=PLFkJwhgWDciwrfJj4JTxTFTlJODV_bOSZ 
https://www.youtube.com/watch?v=k8B30f91gP4&list=PLFkJwhgWDcixXXb1rujHRHRHLU5YzeCKE 
Запрошуємо долучитись до події https://fb.me/e/4DfjNhscv  та поширити анонс серед колег(-жанок), друзів/подруг та знайомих: https://bit.ly/3evPQHN   
 
Бажаємо успіхів та чекаємо на ваші творчі роботи, присвячені солідарності та правам людини!

Проєкт «У пошуках солідарності» реалізується ГО «
Вектор прав людини» (Україна)
у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Promo-LEX» (Молдова) в межах проєкту «У пошуках солідарності» за підтримкиФундації Будинків прав людинита фінансової підтримкиЄвропейського Союзу.

Коментарі ()