Вебінар «Історія та сучасний стан міжнародного права щодо біженців»

Запрошуємо на вебінар «Історія та сучасний стан міжнародного права щодо біженців», який відбудеться 19 серпня 2022 року о 10.00 год. за київським часом (GMT+3). Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії міжнародної солідарності, правам людини, міграції та окупації, з особливою увагою до таких тем в Україні, Грузії та Молдові. Мова заходу — українська. Також буде здійснюватися синхронний переклад на англійську мову. Тривалість - 90 хвилин.
 
До вебінару запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, працівники/ці музеїв та інших закладів культури, історики/ні, ЗМІ, шукачі притулку з України та представники/ці української діаспори, а також усі, хто цікавиться темою.
 

Під час вебінару  спікерки розглянуть:


 
  • Коли та чому виникло міжнародне право щодо біженців/ок?
  • Які міжнародні стандарти захисту біженців/ок та шукачів/ок притулку?
  • Яким є правовий статус осіб, які покидають країну свого громадянства або постійного проживання через небезпеки, пов’язані зі збройним конфліктом?
  • Які є виклики для українців/ок, які шукають притулку за кордоном?
  • З якими проблемами зіштовхуються біженці/ки та шукачі/ки притулку в Україні?
  • Яка роль міжнародних організацій у підтримці вимушених мігрантів/ок?
 

Спікерки вебінару:


 
Ольга Поєдинок, кандидатка юридичних наук, адвокатка, доцентка кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Очолює ГО «Студія сучасного права» та Громадську раду при Державній міграційній службі України, входить до складу Колегії Державної міграційної служби України.
 
Лідія Кузьменко, радниця з питань захисту Агентства ООН у справах біженців. Має 13 річний досвід роботи в міжнародних організаціях, зокрема в сфері захисту прав людини. Кандидатка юридичних наук.
 
Модератор вебінару — Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини» (Україна), член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).
 

Учасники/ці вебінару матимуть можливість:


 
— ставити запитання, спілкуватись зі спікерками та модератором під час вебінару;
— отримати електронний (цифровий) сертифікат про участь у вебінарі;
— взяти участь у конкурсі у дослідницькому конкурсі на пошук прикладів солідарності у своїх місцевих громадах;
— приєднатися до міжнародної комунікаційної платформи для учасників/ць проекту.
 
Будь ласка, зареєструйтесь для участі у вебінарі до 18 серпня включно за посиланням: https://forms.gle/arbadVrae3JJMYD19. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці отримають сертифікати про участь.
 

Чекаємо вас на вебінарі!


 
Запрошуємо долучитись до Facebook-події: https://fb.me/e/4LGhmlwCy
 
Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб бути в курсі наступних подій. Також, ми будемо вдячні за поширення інформації! 
 
З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com
 
Вебінар проводить ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Promo-LEX» (Молдова) в межах проєкту «У пошуках солідарності» за підтримки Фундації Будинків прав людинита фінансової підтримки Європейського Союзу.


Коментарі ()