Вебінар «Тимчасово окуповані території України: стан прав людини»

Запрошуємо на вебінар «Тимчасово окуповані території України: стан прав людини», який відбудеться 26 липня 2022 року о 12.00 год. за київським часом (GMT+3) Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії міжнародної солідарності, правам людини, міграції та окупації, з особливою увагою до таких тем в Україні, Грузії та Молдові. Мова заходу — українська. Також буде здійснюватися синхронний переклад на англійську мову. Тривалість - 90 хвилин.
 
До вебінару запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, працівники/ці музеїв та інших закладів культури, історики/ні, ЗМІ, шукачі притулку з України та представники/ці української діаспори, а також усіх, хто цікавиться темою.
 
Під час вебінарубудуть розглянуті такі питання:
  • історія тимчасової окупації Криму та інших територій України;
  • ситуація у сфері прав людини на тимчасово окупованих територіях;
  • можливі солідарні дії для утвердження прав людини на тимчасово окупованих територіях.
 
Спікерка вебінару – Марія Томак, керівниця Служби Кримської платформи в структурі Представництва Президента України в Криму, у минулому — правозахисниця та журналістка, співзасновниця та співкоординаторка Медійної ініціативи за права людини. З березня 2014 року була учасницею численних місій з моніторингу порушень прав людини в Криму та в Донецькій та Луганській областях, а  також документування випадків викрадень та тортур цивільних осіб.
 
Модератор вебінару — Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини» (Україна), член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).
 
Учасники/ці вебінару матимуть можливість:
— ставити запитання, спілкуватись зі спікеркою та модератором під час вебінару;
— отримати електронний (цифровий) сертифікат про участь у вебінарі;
— взяти участь у конкурсі у дослідницькому конкурсі на пошук прикладів солідарності у своїх місцевих громадах;
— приєднатися до міжнародної комунікаційної платформи для учасників проекту.
 
Будь ласка, зареєструйтесь для участі у вебінарі до 25 липня за посиланням: forms.gle/RLM17oxzo2p74pKX6Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці отримають сертифікати про участь.
 
Чекаємо вас на вебінарі!
 
Запрошуємо долучитись до Facebook-події: fb.me/e/5HLFhcdLO
 
Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб бути в курсі наступних подій. Також, ми будемо вдячні за поширення інформації! 
 
З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com
 
Вебінар проводить ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Promo-LEX» (Молдова) в межах проєкту «У пошуках солідарності» за підтримки Фундації Будинків прав людинита фінансової підтримки Європейського Союзу.


Коментарі ()