Переможці Третього щорічного конкурсу журналістських робіт «Суд людською мовою» 2021 року!

25 лютого 2022 року мала відбутись церемонія нагородження Конкурсу журналістських робіт «Суд людською мовою» 2021 року, проте повномасштабне вторгнення росії на терени нашої держави, внесло свої корективи у життя кожного з нас.

 
Тож сьогодні, 06.06.2022 ми розповідаємо вам про переможців Третього щорічного конкурсу журналістських робіт «Суд людською мовою» 2021 року! 

 
Щиро вітаємо з професійним святом, дякуємо за вашу роботу! Наснаги, сил та безпеки у цей нелегкий час!

 
  •  В номінації «КРАЩИЙ ПРОСВІТНИЦЬКИЙ МАТЕРІАЛ» перемогла Галина Корба з матеріалом «Вбити українського Кощія. Чому саме суди можуть знищити або врятувати Україну». Медіа, в якому опубліковано матеріал — BBC News Ukrainian.
Посилання на матеріал — https://bbc.in/3Nz1XQu
  •  В номінації «КРАЩИЙ БЛОГ» переміг Данило Мокрик з матеріалом «Суддям — все, вам — нічого: куди ділися мільярди на папір і марки». Медіа, в якому опубліковано матеріал — BIHUS.Info.
Посилання на матеріал — https://youtu.be/lcgd-12PGRY

 
  •  В номінації «КРАЩИЙ РЕПОРТАЖ» перемогла Анастасія Зубова з матеріалом «Карти, гроші, гелікоптер: справа зухвалої втечі з тюрми на Кіровоградщині (ПОДКАСТ)». Медіа, в якому опубліковано матеріал — Гречка Кропивницький
Посилання на матеріал — https://bit.ly/3Nz7ZAO

 
Посилання на матеріал — https://bit.ly/39gNDgL

 
  •  В номінації «КРАЩИЙ РОЗСЛІДУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ» переміг авторський колектив — Євгенія Моторевська, Дмитро Реплянчук, Катерина Лихогляд з матеріалом «Нарадча кімната», що складається з двох частин. Медіа, в якому опубліковано матеріал — Слідство.Інфо.
Посилання на матеріал — «Нарадча кімната» – https://youtu.be/UnHVDMRp85s,
«Нарадча кімната-2» – https://youtu.be/PWNsmG9igM0

 
  •  У спеціальній номінації від партнеру конкурсу «Суд людською мовою», Національна спілка журналістів України (НСЖУ) «КРАЩИЙ МАТЕРІАЛ ПРО ПОЗИТИВНИЙ ПРИКЛАД СУДОВОГО ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ» перемогла Анна Фарифонова з матеріалом «Закопав ніж під пальмою в Катманду». Суд в Одесі виправдав чоловіка й жінку, яких 10 років судили за вбивство та розбій». Медіа, в якому опубліковано матеріал — Ґрати.
Посилання на матеріал — https://bit.ly/3msy3Sk

 
  •  У спеціальній номінації від партнеру конкурсу «Суд людською мовою», Безоплатна правнича допомога «КРАЩИЙ МАТЕРІАЛ ПРО ВИСВІТЛЕННЯ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» перемогла Карина Душкевич з матеріалом «Програма “Питання Дня” — Юридичні права та обов’язки громадян, діяльність Криворізького центру безоплатної правової допомоги, найрозповсюдженіші помилки серед населення.». Медіа, в якому опубліковано матеріал — Радіо Кривбас FM 102.3.
Посилання на матеріал — https://t.me/radiokrivbas/202

 
  • У спеціальній номінації від партнеру конкурсу «Суд людською мовою», Медійна ініціатива за права людини «КРАЩИЙ МАТЕРІАЛ ПРО СУДОВІ СПРАВИ, ПОВ’ЯЗАНІ ЗІ ЗБРОЙНИМ КОНФЛІКТОМ В УКРАЇНІ», перемогли:
Анастасія Зубова з матеріалом «Заочне правосуддя: як судять бойовиків за розстріл групи спецпризначенців під Латишевим». Медіа в якому опубліковано матеріал — Гречка Кропивницький
Посилання на матеріал — https://bit.ly/3zpXwTT

 
Тетяна Козак з матеріалом «Невозможно попрощаться. Три недели нидерландский суд слушал родственников погибших в крушении МН17». Медіа в якому опубліковано матеріал – Ґрати.
Посилання на матеріал — https://bit.ly/3Q6MNno
 
Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою» засновано Вектор прав людини у 2019 році.
 
Також, висловлюємо щиру вдячність партнерам Конкурсу: Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка (офіційна), Академія адвокатури України (офіційна сторінка), Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Безоплатна правова допомога, ZMINA. Центр прав людини, Інтерньюз-Україна, Медійна ініціатива за права людини, Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv, Суд на долоні.

Коментарі ()