Команда лінії допомоги «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану»

Знайомимо вас з командою лінії допомоги «ПСИХОЛОГІЧНА ТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ».
Нагадуємо, що допомогу можуть отримати люди з інвалідністю, близькі родичі та опікуни(-ки), які знаходяться закордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і за потреби дітям.
 
Яку допомогу можна отримати?
 
• Індивідуальні психологічні онлайнові консультації;
• приєднатись до психотерапевтичних онлайнових груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами(-ками) знаходять шляхи їх подолання;
• консультації з правових питань, які виникають на території України та закордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю.
 

Як звернутись за допомогою?
 

• Заповнити онлайн-форму: https://bit.ly/36ZxDPd після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб;
• зателефонувати (дзвінки по Україні) за ном.тел.: +38050 224-72-36;
• зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36.

 
Гаряча лінія працює з 10:00 до 19:00 з понеділка по суботу. Наші оператори приймуть звернення та знайдуть спеціаліста(-ку), які допоможуть з запитом.

 


Команда психологинь.


 
На зображенні - психологиня Ірина Вікторівна Ратцке-Рибак
Ірина Вікторівна Ратцке-Рибак, психологиня, психоаналітикиня, группаналітикиня, треніг-аналітикиня, супервізорка. Голова Секції психоаналітичної психотерапії пар та сім'ї Асоціації психологів та психотерапевтів України (АППУ). Делегатка Європейської федерації психоаналітиків та психотерапевтів (EFPP). Повна членкиня Group-Analytic Society International. Заступниця голови ГО «Дім Одеси в Регензбурзі».
 

Ірина Вікторівна має понад 20 років практичного досвіду психологічної роботи з різними категоріями клієнтів, пацієнтів та 10 років роботи в обласній клінічній лікарні. Засновниця і організаторка Хмельницької Школи психотерапії. Працювала в Хмельницькій облдержадміністрації, викладала в університеті «Україна» психологічну роботу з людьми з інвалідністю. Є керівницею декількох психотерапевтичних міжнародних проєктів.
 

Зараз пані Ірина активно допомагає з евакуацією людей до Німеччини, надає психологічну допомогу дітям з України в Німеччині та надає допомогу на нашій лінії психологічної та правової допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану.
 

Профільні поточні питання:
— Збереження психічного здоров'я. Адаптація у складних або/та екстримальних умовах.
— Групова робота.
— Підтримка підтримуючих — можливість супервізії, профілактика вигорання як для клієнтів так і для спеціалістів.
 
На зображенні - психологиня Тетяна Іванівна Бойко
Тетяна Іванівна Бойко, лікаркка-психологиня, психоаналітикиня, груп-аналітикиня, членкиня Асоціації Психотерапевтів та Психоаналітиків України та Української Асоціаціі Поведінкових Аналітиків.
 
Пані Тетяна 10 років працювала в Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні, проводила психодіагностику та психокорекцію в дітей та дорослих, індивідуальну та групову підтримуючу психотерапію. Має приватну психотерапевтичну практику, проводить індивідуальну психоаналітичну психотерапію очно та онлайн.
 

????За якою допомогою можна звертатись?
— Психологічні консультації та підтримка людей, які вимушені були покинути рідні домівки через війну.
— Різні запитами на психологічну допомогу в поточних умовах.

Пані Тетяна працює як з дорослими, так і з дітьми. Направлення роботи: психотерапія в методі психоаналіз (або психодинамічна психотерапія), психологічне консультування. Психодіагностика та психокорекція в методі поведінковий аналіз.
 
На фото зображена психологиня - Інна Володимирівна Чухрій
Інна Володимирівна Чухрій, докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, практична психологиня, кандидатка 2 рівня з групового аналізу, дитяча та підліткова психотерапевтка (АППУ).
 

Пані Інна завершила докторантуру НПУ імені М.П. Драгоманова кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології факультету корекційної освіти та спеціальної психології. Завершила проєкти: дитячої та підліткової психотерапії, групового аналізу Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України, пропедевтики психічних захворювань (ВНМУ ім. М.І.Пирогова). З 2010 року працювала в медичному центрі «Пульс». Сфера практичної 12-річної діяльності: психологічна допомога особам з порушеннями функцій опорно-рухового апарату; психологічна допомога дітям, підліткам, дорослим, допомога батькам, які виховують дітей з обмеженнями життєдіяльності, допомога учасникам бойових дій, проведення психоаналітичних груп та груп підтримки. Також професорка Чухрій має 20-річний стаж викладацької діяльності.
 

????За якою допомогою можна звертатись?

Психологічні консультації для людей з порушеннями функцій опорно-рухового апарату, сімей, які виховують дітей з інвалідністю.
 
На фото зображена психологиня - Світлана Юріївна Жабіна
Світлана Юріївна Жабіна, практикуюча психологиня-консультантка, психоаналітикиня, груп-аналітикиня, членкиня Асоціації Психотерапевтів та Психоаналітиків України, має 5-річний досвід приватної практики, як індивідуальної психологічної та психотерапевтичної роботи, так і роботи з групами, очно і онлайн. У 2018 отримала кваліфікацію Магістра Психології, у 2019 завершила дворічну освітню програму з Пропедевтики Психіатрії, у 2017 — 2019 роках приймала участь в теоретичних семінарах з психосоматики від "Інституту соціальних досліджень та психокорекції" (м. Тернопіль), 2015 — 2022 рр — навчання груповому психоаналізу у освітній програмі від АППУ за стандартами Європейської організації EGATIN.
 

????Ви можете звертатись до пані Світлани із наступними запитами:

— Загальні психологічні консультації, психоаналіз, психотерапія для дорослих.
— Проблеми залежності, депресії, психосоматики.
— Проблеми пошуку та не розуміння себе.
— Підвищена тривожність, страхи.
— Довготривалі наслідки психологічних травм.
— Страх смерті.
 
На фото зображена психологиня - Тетяна Іванівна Геращенко
Тетяна Іванівна Геращенко, практична психологиня, магістерка психології, членкиня Асоціація психотерапевтів та психоаналітиків України з 2017 року. Навчається в проєктах Сучасної школи психотерапії: Секція психоаналітичної психотерапії пар і сім'ї з 2020 року, Секція групаналізу з 2017 року. Має 10 років практичного досвіду роботи, як в громадських організаціях, так і в державних установах: надає психологічну допомогу людям, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. В даний момент проживає у Вінниці. Народилася та проживала у м. Охтирка, Сумської області.
 

???? Пані Тетяна проводить індивідуальні консультації та працює з такими запитами:

— нормалізація психоемоційного стану;
— робота з почуттям провини;
— адаптація до нового місця ппроживання;
— покращення стосунків;
— психологічна підтримка дітей;
— втрата близьких та рідних.
 
На фото зображена психологиня Марина Топольницька
Марина Топольницька, психологиня, дитяча сімейна психологиня.
 

Пані Марина активно допомагає людям, які вимушені були покинути свої домівки через війну. Відповідно працює з різними запитами на психологічну допомогу в поточних умовах.
 
 
На фото зображена психологиня Світлана Соболєва
Світлана Соболєва, кураторка освітнього проєкту Секції психоаналітичної психотерапії Пар та Сім'ї, психологиня. Учасниця навчальних проєктів: «Нагляд за немовлятами», «Психоаналітична психотерапія пар і сім'ї», теоретичних семінарів з психоаналізу. Дипломована спеціалістка у галузі юнгіанської пісочної та арт-терапії. Членкиня АППУ. Протягом звітного періоду п’ять психологинь вже на надавали індивідуальні та/або групові консультації для цільових аудиторій проєкту.
 

 


Команда адвокаток.


 
На фото адвокатка - Ксенія Проконова
 
Ксенія Проконова, адвокатка, партнерка АО «Conflict Lawyers».

У 2022 році увійшла у список кращих адвокатів(-ес) України з міграційного права за версією Юридичної газети, у список кращих адвокатів(-ес) з питань протидії рейдерству у 2022 році за версією Асоціації адвокатів України, є представницею України у робочій групі Європейської комісії з питань релокації білоруського бізнесу, членкинею Комітету з міграційного права Асоціації правників України. Також працювала у таких юридичних компаніях як Juscutum (практика безпеки бізнесу), очолювала український офіс компанії SBH Law Offices (Білорусь, Кіпр). В 2021 році створила власну компанію Conflict Lawyers разом із партнером, адвокатом Романом Ліходідом. Спеціалізується на міграційному праві, співпрацює із Державною прикордонною службою України, Державною міграційною службою тощо.
 
 
На фото адвокатка - Лілія Олійник
Лілія Олійник, адвокатка, медіаторка, учасниця ініціатив ГО «Вектор прав людини» щодо правової допомоги людям з інвалідністю в умовах воєнного стану та ЮрФем: підтримка щодо допомоги постраждалим від сексуального насильства та всіх видів гендерної дискримінації, експертка Координатора проєктів ОБСЄ в Україні. Має досвід роботи з конфліктами у місцях надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Є авторкою наукових публікацій та посібників щодо дотримання прав дитини, практики Європейського суду з прав людини.
 
 

Команда операторів.


 
На фото оператор - Валентин Бобруйко
Валентин Леонідович Бобруйко, оператор лінії Психологічної та правової допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану, член правління ГО "Вектор прав людини". Більше 5 років працював в сфері профілактики ВІЛ/СНІД в якості соціального працівника та координатора пункту тестування і мобільної амбулаторії. Тренер з сексуального виховання освітнього простору «Діалог Хаб» (Київ).
 
 
На фото оператор - Валерій Рибак
Валерій Ярославович Рибак, оператор лінії Психологічної та правової допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану, сертифікований коуч ICU, практичний психолог.

Валерій Ярославович значну частину життя присвятив розвитку бізнесу у м. Херсон. Займає посаду бізнес-аналітика торгівельної мережі сфери роздрібної торгівлі продуктами харчування «Likefishe» 2020-2022рр. З 1998 до 2019 року — заступник керівника торгівельної мережі «Ніка» / Топ – менеджер торгівельної мережі сфери роздрібної торгівлі. Працюючи з людьми у сфері бізнесу, бачив важливість розвиватись і в цьому напрямку, тож здобув додаткову освіту коуча у програмі International Coach Union та другу державну освіту за фахом «практичний психолог» у Херсонському Державному Університеті. З 2018 року здійснює коуч-консультування та зараз надає також психологічну допомогу. У поточному проєкті допомагає як оператор лінії допомоги.
 
 
Чекаємо на Ваші звернення!
+38050 224-72-36
 
Діяльність здійснюється Вектор прав людини у співпраці з Fight For Right / Боротьба за права за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 роках.


Коментарі ()