ГО «Вектор прав людини» та ГО «Боротьба за права» об’єднують зусилля для надання психологічної та правової допомоги людям з інвалідністю в умовах воєнного стану.

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ до України команда Fight For Right (ГО «Боротьба за права») допомагає людям з інвалідністю у кризових ситуаціях. Вже понад п’ятиста людям надана допомога з евакуації на безпечну територію, супроводу при перетині кордону, розміщенням закордоном. Здійснюється допомога й тим, хто не мають змоги евакуюватися.
Шлях евакуації є сильним випробуванням і опинившись на безпечній території часто воно не завершується, адже необхідно впоратись з пережитими жахіттями війни, адаптуватись до нових умов. Тож важливими елементами підтримки людей є психологічна та правова допомога як на шляху евакуації, так і після неї або ж залишаючись в Україні. Щоб забезпечити цей пласт роботи доєднується команда ГО «Вектор прав людини».

Хто може отримати психологічну та правову допомогу?


Люди з інвалідністю та їх опікуни(-ки), які знаходяться закордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і за потреби дітям.

Яку допомогу можна отримати?


  • Індивідуальні психологічні онлайнові консультації;
  • приєднатись до психотерапевтичних онлайнових груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами(-ками) знаходять шляхи їх подолання;
  • консультації з правових питань, які виникають на території України та закордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю.

Як звернутись за допомогою?


  • Заповнити онлайн-форму: https://bit.ly/36ZxDPd після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб;
  • зателефонувати (дзвінки по Україні) за ном.тел.: +38050 224-72-36;
  • зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36.
Гаряча лінія працює з 10:00 до 19:00 з понеділка по суботу. Наші оператори приймуть звернення та знайдуть спеціаліста(-ку), які допоможуть з запитом.
Нагадуємо, що з питань евакуації на безпечну територію, пошук водіїв і волонтерів, а також прямої фінансової підтримки евакуації; супроводу при перетині кордону та допомога з розміщенням закордоном; фінансової допомога волонтер(к)ам, які допомагають з ліками та їжею для тих людей, які не мають змоги евакуюватися ви можете звернутись безпосередньо до Fight For Right за телефоном +380978831508.
Слідкуйте за новинами та отримуйте корисну інформацію онлайн від ГО «Вектор прав людини» та Fight For Right:
 
Психологічна та правова допомога людям з інвалідністю в умовах воєнного стану надається в межах проєкту «Гаряча лінія допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що реалізується ГО «Вектор прав людини» у співпраці з ГО «Боротьба за права» за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 роках.
Щоб впровадити описану допомогу було призупинено проєкт «Комунікація судових справ, пов’язаних із збройним конфліктом в Україні як важлива складова імплементації перехідного правосуддя», який впроваджується за підтримки проєкту «Права людини для України».

Коментарі ()

  1. Наталя 07 травень 2022, 07:51(Коментар було змінено)
    Дякуємо за корисну інформацію.