Стартував Третій щорічний конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою»

ГО «Вектор прав людини» оголошує Третій щорічний конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою». До участі запрошуються журналісти(-ки), блогери(-ки),  які висвітлюють судову тематику, а також студенти(-ки) спеціальності «Журналістика».
 
Спільно розвиваймо та вдосконалюємо судову журналістику в Україні!
 
Цілі Конкурсу:
 
  • підвищити поінформованість та обізнаність населення України щодо судоустрою, реалізації судової реформи, суспільно важливих судових справ;
  • збільшити рівень зацікавленості та довіри населення до судової влади;
  • сприяти утвердженню принципів верховенства права, прав людини і демократії, громадського контролю та відповідальності;
  • сприяти розвитку судової журналістики в Україні.
 
Щоб узяти участь у Конкурсі, слід:
 
  • ознайомитися із Положенням про Конкурс тут (https://bit.ly/2Cl0rlq);
  • подати роботу до 30 вересня, заповнивши онлайн-форму за посиланням: https://bit.ly/3C8tKSt
У разі подання двох або більше робіт, онлайн-форму треба заповнювати для кожної роботи окремо.
 
Якщо ви студент/ка та ще не маєте досвіду публікації матеріалу у ЗМІ, у вас є можливість опублікувати свої матеріали у ресурсному хабі Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка «Права людини та медіа діяльність». Для цього свою роботу необхідно надіслати на електронну адресу kshenderovskij5@gmail.com із темою листа «Публікація роботи для участі в Конкурсі «Суд людською мовою» та коротким супровідним листом. Після публікації роботи на цьому ресурсі ви можете подати заявку на участь роботи у Конкурсі.
 
До участі приймаються роботи на судову тематику в текстовому, відео- та аудіоформатах, опубліковані після 30 вересня 2020 року, тобто з моменту завершення прийому робіт минулорічного Конкурсу.
 
Журі відзначить кращі роботи, що будуть оголошені на церемонії нагородження. Усі учасники(-ці) Конкурсу отримають пам’ятні сертифікати.
 
Роботи відзначатимуться в наступних номінаціях:
  • «Кращий просвітницький матеріал»
  • «Кращий блог»
  • «Кращий репортаж»
  • «Кращий матеріал про позитивний приклад судового захисту прав людини»спеціальна номінація від Національної спілки журналістів України
  • «Кращий матеріал про висвітлення надання безоплатної правової допомоги» — спеціальна номінація від Координаційного центру з надання правової допомоги
  • «Кращий матеріал про судові справи, пов'язані зі збройним конфліктом в Україні» — спеціальна номінація від ГО «Медійна ініціатива за права людини»
 
Організатори Конкурсу залишають за собою право запровадження додаткових номінацій під час прийому чи відбору робіт, про що буде публічно оголошено.
Конкурс заснований ГО «Вектор прав людини» та цього року є волонтерським проєктом.
Партнери КонкурсуІнститут журналістики КНУ ім. Тараса ШевченкаАкадемія адвокатури УкраїниНаціональна спілка журналістів УкраїниКоординаційний центр з надання правової допомогиЦентр прав людини ZMINA, ГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Медійна ініціатива за права людини»,  громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові»аналітичний сервіс «Суд на долоні».
 
Приєднуйтесь до події у Facebook https://fb.me/e/114iWZh1m
 
Для довідки:
 
Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою» засновано ГО «Вектор прав людини» у 2019 році. Інформацію про результати Конкурсу минулих років можна знайти за посиланнями: 2019 — http://hrvector.org/publikacziyi/19-11-19-konkurs-sud, 2020 — http://hrvector.org/publikacziyi/20-12-21-materials-of-participants
 
ГО «Вектор прав людини» — правозахисна організація. Головна мета — реалізація та захист основоположних свобод, прав людини шляхом сприяння практичному виконанню норм і принципів, викладених у міжнародних документах, ратифікованих Україною, та усіх інших зобов’язань України у сфері прав людини й основоположних свобод.
Наші основні два напрями діяльності:
1) «Суд людською мовою» — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу. Ініціатива об’єднує громадських активістів/ок, IT-спеціалістів/ок і професійних юристів/ок.
2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/ок юридичних і журналістських спеціальностей.
 
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com  
 
Ми онлайн:
 

Коментарі ()