Робоча зустріч із Вільнюським університетом

Сьогодні відбулася робоча зустріч ГО «Вектор прав людини» спільно із представниками Вільнюського університету.
На зустрічі обговорили підходи в навчанні права, які притаманні українській та литовській стороні. У свою чергу, члени правління ГО Вектор прав людини, Валерія Рибак та Назарій Боярський, поділилися напрацюваннями в інтерактивних методах викладання права, а саме використання судових онлайн-трансляцій у навчальному процесі.
«Навчання має бути практичним. У 2017 році ми розпочали впроваджувати судові онлайн-трансляції в навчальний процес для майбутніх юристів. Спроби виявилися успішними! Студенти отримали можливість проаналізувати судовий процес покроково й разом із викладачем обговорити незрозумілі моменти. Наступний крок — навчання для викладачів. Ми хочемо, щоби про цей інструмент у викладання дізналося якомога більше викладачів права», — зауважила Валерія Рибак.
Окремо, сторони обговорили стандарти, які притаманні Литві та Україні у висвітленні судового процесу та його доступності. Зокрема, представники ГО «Вектор прав людини» розповіли про практику онлайн-трансляцій із зали суду. Згадали досвід 2015 року, Майданівських справ, коли шляхом використання трансляцій доступ до судового слухання отримали всі бажаючі.

Коментарі ()