Запрошуємо на безоплатний вебінар «Методологія застосування судових трансляцій на прикладі цивільного процесу»

ГО «Вектор прав людини» запрошує взяти участь у безоплатному вебінарі «Методологія використання судових трансляцій у викладанні права на прикладі цивільного процесу». Вебінар відбудеться 8 лютого о 16.00 годині (UTC+2, за київським часом). Орієнтовна тривалість – 1 година.
Вебінар буде корисним викладчам (-кам) юридичних дисциплін у вищих навчальних закладах та усім, хто цікавиться правом та педагогікою.
Під час вебінару Ви дізнаєтесь про:
  • механізм транслювання судових засідань технічними засобами судів;
  • особливості використання судових трансляцій у навчальному процесі;
  • приклади використання цього інструменту у викладацькій діяльності.
Після вебінару Ви зможете:
  • вдосконалити власну методику викладання права;
  • зробити навчальний процес більш практично орієнтованим;
  • взяти участь у конкурсі методичних розробок, що проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись  до 5 лютого 2019 за посиланням: https://goo.gl/forms/tBIzSleV4u3KfTI42 та мати доступ до мережі інтернет під час проведення вебінару.
Ведучі:
Назарій Боярський — модератор вебінару. Правозахисник, член Правління ГО «Вектор прав людини». Автор посібника «Використання судових трансляцій під час навчання права: методичні рекомендації».
Віталія Лебідь - експертка вебінару. Викладачка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України, юристка Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини.
Залишились запитання щодо вебінару? Напишіть нам trialinsimplewords@gmail.com чи зателефонуйте +380 (93) 684-59 -79.
Вебінар «Методологія використання судових трансляцій у викладанні права на прикладі цивільного процесу» проводиться ГО «Вектор прав людини» в рамках проекту «Використання судових трансляцій під час навчання права», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Коментарі ()