Запрошуємо на тренінг для викладачів (-ок) «Як зробити навчання праву інтерактивним та ефективним?», 21-22 лютого, Київ

«Викладач – не просто транслятор знань, а людина, що супроводжує студентів (-ок) в процесі пізнання». Якщо ви вже дійшли до цієї думки і шукаєте можливості вдосконалитись професійно, тоді ласкаво запрошуємо на тренінг «Інтерактивні методи навчання права».

На захід запрошуються усі викладачі (-ки) юридичних дисциплін у вищих навчальних закладах України, а також співробітники (-ці), що мають вплив на формування навчальних програм.
Під час тренінгу ви:
  • поспілкуєтесь із колегами (-жанками) про майбутнє юридичної освіти;
  • зрозумієте як е
  • фективно залучати усіх студентів (-ок) до навчального процесу;
  • побачите та спробуєте інтерактивні методи в дії;
  • зрозумієте як за допомогою судових трансляцій зробити навчання більш практично орієнтованим;
  • розробите власні навчальні модулі, які можна буде використовувати в майбутньому.
Основні тренери:
Олександр Войтенко, методист освітніх проектів Програми «Розуміємо права людини». За останні роки координував освітню частину у проектах Дому Анни Франк в Україні з питань недискримінації та толерантності, ОБСЄ – з прав людини, протидії антисемітизму, ксенофобії.
Назарій Боярський, правозахисник та тренер неформальної освіти. Член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи. Автор низки посібників щодо використання інтерактивних методик навчання.
Умови участі:
Участь безкоштовна. Організатори забезпечують усіх харчуванням та роздатковими матеріалами. Іногороднім учасникам (-цям) буде компенсовано транспорті витрати (окрім проїзду власним авто чи СВ-вагоном) та організовано проживання. Участь посвідчуватиметься сертифікатом від ГО «Вектор прав людини».
Для участі необхідно до 3 лютого заповнити онлайн анкету: goo.gl/forms/Ws8ArWNVpoSfq0PC3
За результатами тренінгу ваші напрацювання зможуть бути включені до публікації з методичними розробками використання судових трансляцій судових засідань у навчальному процесі, що буде підготовлена за підтримки Міністерства освіти України.
У разі виникнення запитань, звертайтесь на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com або за телефоном: 093 684 59 79.
Тренінг «Як зробити навчання праву інтерактивним та ефективним?» організовано ГО «Вектор прав людини» в рамках грантового проекту «Використання судових трансляцій під час навчання права», який здіснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».
 

Коментарі ()