Меморандум про співпрацю з Академією адвокатури України

Між громадською організацією «Вектор прав людини» та Академією адвокатури України було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво. Урочисте підписання відбулося під час засідання вченої ради Академії 26.04.2018 р. Свої підписи у документі поставили директорка ГО «Вектор прав людини» Валерія Рибак та ректорка Академії адвокатури України Тетяна Варфоломеєва.
Метою підписання Меморандуму є втілення ефективних форм співпраці для:
  • вдосконалення системи стандартів та методик викладання правничих дисциплін;
  • формування у студентів правничих навичок, обізнаності з питань прав людини, розуміння фундаментальної ролі правника в утвердженні верховенства права через захист прав і свобод людини;
  • підвищення рівня відкритості та гласності судового процесу.
Сторони розроблятимуть та впроваджуватимуть нові методи викладання, адже ефективна співпраця між громадськими організаціями та навчальними закладами сприяє урізноманітненню навчальних програм. Так, першим кроком на шляху до цього стала апробація використання відеотрансляцій судових засідань з навчальною метою.
Нагадаємо, що  29.11.2016 ГО «Вектор прав людини» підписала Меморандум про співпрацю з РСУ, який став першим документом, що засвідчував співпрацю громадських організацій та даного судового органу. Підписання Меморандуму дало позитивний поштовх для розвитку механізмів відеотрансляцій, судового коментування та освітніх програм для працівниць і працівників судів. Академія адвокатури України – перший ЗВО (Заклад Вищої Освіти), з яким Організацією було підписано меморандум про співпрацю, тож сподіваємося, що спільно втілимо ще багато чудових проектів.
Громадська організація «Вектор прав людини» відкрита до співпраці з іншими освітніми закладами, громадськими організаціями, та державними органами.

Коментарі ()