Зустріч з Головою Ради суддів України Олегом Ткачуком 30.03.2018

ГО «Вектор прав людини» продовжує співпрацю з Радою суддів України щодо забезпечення права на відкриті слухання та загалом права на справедливий суд в Україні!
Цими днями відбулась зустріч з Головою Ради суддів України Олегом Степановичем Ткачуком та Валерією Рибак, керівницею ГО «Вектор прав людини», Лілією Скрипник, асистенткою проектів  ГО «Вектор прав людини» та Валентиною Миколаївною Пастуховою, в. о. начальника відділу Державної судової адміністрації України, прес-служби органів суддівського самоврядування.
Валерія Рибак, керівниця ГО «Вектор прав людини», представила діяльність проекту Організації «Суд людською мовою», щодо розвитку механізмів трансляцій судових засідань технічними засобами судів, судового коментування, моніторингів судів, освітні проекти для працівників судів та студентів правничих професій.
Учасники зустрічі дійшли згоди про наступне:
1) Сприяння Радою суддів України у впровадженні рекомендацій щодо медіа відкритості судів, викладених у дослідженні ГО «Вектор прав людини» «Медіавідкритість судів України: результати всеукраїнського опитування працівників судів України, 2017 р.» — https://adobe.ly/2AraVcp (інфографіка -  https://adobe.ly/2CW3O1r)
2) Сприяння Радою суддів України у продовженні такого дослідження у 2018 році.
3) Проведення спільних тренінгів для працівників судів щодо забезпечення права на відкриті слухання та налагодження діалогу з громадою у партнерстві ГО «Вектор прав людини», проекту «Суд людською мовою», Ради суддів України, прес-служби органів суддівського самоврядування в Україні, Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.
4) Обмін досвідом у впровадженні та реалізації начальних програм для працівників судів між ГО «Вектор прав людини» з Національною школою суддів України.
5) Важливість трансляцій технічними засобами судів судових засідань по усім судовим справам за результатами Революції Гідності та сприяння Радою суддів України реалізації цього практично.
6) Сприяння Радою суддів України у підготовці уніфікованої інформації про судові справи за результатами Революції Гідності.
7) Участь представників РСУ у заходах ГО «Вектор прав людини» та обмін інформацією про результати діяльності, дослідження.
Нагадаємо, що співпраця РСУ та ГО «Вектор прав людини»  закріплена Моморандумом про співпрацю між Радою суддів України та ГО «Вектор прав людини» 29.11.2016 року.

Коментарі ()