Заклик Олександра Тимошенка, потерпілого Революції Гідності, приходити на судові засідання і давати показання

Під час зустрічі з Олександром Тимошенком говорили про суди, трансляцію засідань технічними засобами суду, досвід пана Олександра у поданні клопотань про такі трансляції та багато чого іншого. 
Олександр Тимошенко: «18 лютого 2014 року в якості журналіста я працював на вул. Інститутській і отримав 2 поранення: одне в голову з пістолета, і друге — від розриву гранати я втратив слух.»
Генеральна прокуратура долучила його до 3 кримінальних проваджень в якості потерпілого. Він закликає учасників судових процесів брати участь в засіданнях, щоб судочинство відбулось і винних у злочинах під час Революції Гідності змогли належним чином притягнути до відповідальності! 

Переглянути відео зі зверненням Олександра Тимошенка можна за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=qbezPHcmvdw&feature=youtu.be 
Судові справи за участі Олександра Тимошенка щодо епізодів 18 лютого 2014 року:
Подільський районний суд м. Києва — справа №758/15118/15 щодо колишнього командира оперативної роти №2 ПМОП «Беркут» ГУМВС України в Харківській області Шаповалова В.В. — 106 потерпілих — справа транслюється на You Tube — каналі «Судова влада України»
Святошинський районний суд м. Києва — справа №757/24764/16-к щодо колишнього командира ПМОП «Беркут» у Львівській обл. Пацеляка Р.Я. — 78 потерпілих — справа транслюється на You Tube — каналі «Судова влада України»
Дарницький районний суд м. Києва — № кримінального провадження 4215000000000970 щодо колишнього командира ПМОП «Беркут» у Харківській обл. Лукаша В.С. — 170 потерпілих.

Коментарі ()