Тренінг "Суд людською мовою: говоримо доступно про судові процеси" 24-25 лютого, м. Київ

24-го — 25-го лютого в Києві відбувся тренінг, на якому адвокати опановували мистецтво коментування судових засідань.
Під час тренінгу учасниці й учасники  навчилися за максимально короткий термін (до 2-х хв.) максимально просто і зрозуміло розповідати про те, що сталося в судовому засіданні, та ще й так, щоб постійно утримувати увагу аудиторії. Тож в результаті адвокатки та адвокати здобули навички коментування справ на камеру, дізналися, як підготувати відеокоментар про перебіг судового процесу та, що найголовніше, натренувалися формулювати повідомлення про судові процеси прийнятною для медіа та громадськості мовою.
Досягнути таких неймовірних результатів вони змогли завдяки команді ГО «Вектор прав людини» й досвідченим тренеркам і тренерам.
Дякуємо учасникам та учасницям  і  вітаємо їх у спільноті тих, хто знає і може ефективно розповідати про суд і робити його кращим і доступнішим!
 
Тренінг відбувся в рамках проекту «Суд людською мовою»: коментування судових процесів, що транслюються технічними засобами судів, як інноваційний інструмент забезпечення права на відкриті слухання та принципу гласності судових процесів» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Нове правосуддя».
 

Коментарі ()