Перша презентація проєкту «InstaTalk: розмови про права людини»

Розвиток освіти в сфері прав людини – один з важливих напрямків діяльності ГО «Вектор прав людини». Саме тому ми проводимо освітні заходи для викладачів(-ок), просвітницькі заходи для молоді та дорослих, які цікавляться темою прав людини.
Вже зовсім скоро ГО «Вектор прав людини» розпочне проєкт «InstaTalk: розмови про права людини» за підтримки Посольства Австрії в м. Києві для сприяння обізнаності молоді із тематикою прав людини. Ми проводитимемо серії просвітницьких онлайн заходів для молоді, які будуть присвячені загальній системі та принципам прав людини та більш детальному ознайомленню з конкретними правами людини, що особливо актуальні для молодих людей.
І в нас вже була чудова нагода презентувати проєкт та познайомитись з майбутнійми його амбасадорами, в межах плідної співпраці Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та ГО «Вектор прав людини».
Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», експертка з судового моніторингу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні презентувала проєкт «InstaTalk: розмови про права людини» 24 учителям/кам та представникам(-цям) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з усієї України під час тренінгу для тренерів з прав людини в освітньому просторі, організованому Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Міністерством освіти і науки України 10-12 серпня 2021 року у м. Одесі.
Учасники(-ці) тренінгу приєдналися до неформальної мережі тренерів з освіти у сфері прав людини, створеної за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні, тож надалі зможуть у межах своєї постійної діяльності у освітніх закладах та під час просвітницьких заходів, які самостійно організовуватимуть та проводитимуть використовувати й матеріали ГО «Вектор прав людини», запрошувати молодих людей до перегляду ефірів, відео та скрайбінг конспеків проєкту «InstaTalk: розмови про права людини».
Якщо ви також цікавитись освітою у сфері прав людини, викладаєте, вам можуть стати у нагоді матеріали ГО «Вектор прав людини»:
  • Публікація «Навчаємо через практику: досвід використання судових трансляцій у викладанні права» / Упорядник: Назарій Боярський— Харків, 2019, 130с. — http://hrvector.org/publikacziyi/19-07-14-admin  Матеріали підготовлені за результатами Всеукраїнського марафону навчально-­методичних розробок викладання права «Судові трансляції: теорія через практику», що відбувся у квітні-­травні 2019 року. Марафон було організованого ГО «Вектор прав людини» у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національною академією правових наук України за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».
  • 26 інфографік (http://hrvector.org/publikacziyi/20-11-03-sud-suddi_)
  • та 25 просвітницьких відеороликів (https://bit.ly/2FAkNJ7) про суди та судові сервіси простими словами і коротко. Матеріали підготовлені в межах проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді», що імплементувався ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України (Прес-служба Ради суддів України), Координаційним центром з надання правової допомоги, органами місцевої влади та самоврядування Луганської та Донецької областей в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
    Автори ідеї та концепції серії відеороликів «Доступно про суд: пояснюють судді» — Назарій Боярський, Валерія Рибак.
А також запрошуємо проходити онлайн курс «Права людини в освітньому просторі» (https://bit.ly/2E2nDG4), розроблений та впроваджений за підтримки Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Edera за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Коментарі ()