Розкриття тендерних пропозицій

ГО «Вектор прав людини» проводитиме розкриття тендерних пропозицій за результатами проведення відкритого тендеру із виготовлення відеороликів в межах грантового проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
 
Відкритий тендер проводився на закупівлю послуг із виготовлення відеороликів, які будуть інформувати про судову систему України, сприяти обізнаності населення про судові сервіси, які наразі не є розповсюдженими серед користувачів судових послуг.
 
Прийом пропозицій тривав від 12 до 27 травня 2020 року (включно). Тендерне оголошення можна знайти за посиланням:  http://hrvector.org/podiyi/20-05-12-tend
 
Розкриття тендерних пропозицій відбуватиметься публічно 3 червня з 10:00. На розкриті можуть бути присутні учасники тендеру, представники партнерів. Присутність Координатора Проекту Програми ООН із відновлення та розбудови миру при розкритті тендерних пропозицій як спостерігача є обов’язковою.
 
Якщо ви подавали тендерну пропозицію та бажаєте спостерігати за процесом їх розкриття, просимо звернутись за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com до 1 червня включно.

Коментарі ()